PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 1)

CO MAJĄ CUKIERKI DO MYSTERY METHOD?

darmowy hosting obrazków


Dzisiaj będzie kolorowo i cukierkowo. Może przypomną Ci się czasy jak chodziłeś do przedszkola, śpiewałeś piosenkę – „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę”, i malowałeś kolorowanki – Ja namalowałem trochę kolorowanek dla Ciebie. Ross nazywa to o czym dzisiaj będę pisał cukierkowym gów… (Ludziom którzy nie wiedzą o czym mówi sugeruje że nazywa się to tak samo jak popularne cukierki czyli M&Msy). Mowa oczywiście o Mystery Method. Przedstawię Ci na łamach kilku artykułów moją prezentację całego old schoolowego Model M3 który opracował Mystery wraz ze swoimi przyjaciółmi. Sam ocenisz ile jest on wart i czy jest cukierkowym gów…


Nie wiem czy Mystery ma zamiłowanie do cyfry 3, w każdym bądź razie w jego Modelu M3 cyfra 3 dominuje. Ten model dzieli związek seksualne między mężczyzną i kobietą na 3 etapy.


darmowy hosting obrazków


Zaloty opisują relację między mężczyzną a kobietą od poznania do pierwszego uprawiania seksu.


Związek seksualny opisuje relację między mężczyzną a kobietą od rozpoczęcia intymnej, seksualnej relacji do braku intymności.


Zerwanie opisuje relację między mężczyzną a kobietą od braku seksualnego kontaktu do braku jakiegokolwiek kontaktu ze sobą.


Model M3 nie skupia się jednak na szczegółowym opisie związku seksualnego i zrywaniu z kobietą. Dzieli on i szczegółowo opisuje etapy i fazy zalotów oraz przedstawia strategiczne podejście umożliwiające osiągnięcie celów poszczególnych faz. Czyli w skrócie opisuje on jak od pierwszego kontaktu z kobietą poprowadzić interakcję tak aby zakończyć ją na pierwszym uprawianiu seksu.


Zaloty są podzielone na 3 następujące po sobie etapy:


darmowy hosting obrazków


Ważne jest także aby zauważyć iż ten model nie opisuje męskiego postrzegania zalotów. Odnosi się on do tego jak kobieta przetwarza zaloty z mężczyzną i czego potrzebuje do tego aby otworzyć się seksualnie. Dla wielu facetów model zalotów wyglądałby tak:


Widzę kobietę – jestem gotowy na seks – uprawiamy seks – uciekam
zanim jeszcze zdążę podciągnąć spodnie a jeśli jest ładna to jeszcze
parę razy się z nią pobawię i będę szukał kolejnej rozrywki.


Wielu mężczyzn aby być gotowym na seks potrzebuje tylko podniecenia wynikającego z obcowania z piękną kobietą, chociaż dla niektórych nie musi być piękna – wystarczy że będzie chętna. Ci faceci zazwyczaj nigdy nie mają ładnych kobiet gdyż przekazują w podtekście nieatrakcyjne cechy. Kobiety są inaczej skonstruowane gdyż dla nich z biologicznego punktu widzenia seks jest większą inwestycją = 9 miesięcy ciąży i wychowanie potomstwa. Jeśli z biologicznego punktu widzenia kobieta zajdzie w ciążę z niewłaściwym mężczyzną to narazi się na śmierć i śmierć swojego potomstwa (ciągle odnoszę to oczywiście do biologii). Z tego właśnie powodu często nawet mniej atrakcyjne wizualnie kobiety są bardziej wymagające i selektywne w wyborze partnera niż mężczyźni.


W Modelu M3 etap Atrakcyjności (to początek zalotów lub podryw) dotyczy zauroczenia sobą kobiety, komfort (to środek lub gra środkowa zalotów) odnosi się do uczucia więzi i połączenia w parę, natomiast uwodzenie (to koniec lub gra końcowa) które jest obustronne dotyczy przejścia do seksu. Uwodzenie według definicji słownikowej jest zachęcaniem kogoś do stosunku płciowego. Jak widzisz jest ono w modelu M3 ostatnim etapem. Mystery podkreśla że jest to obustronny proces i jeśli stworzysz właściwe warunki to kobieta zacznie Ci w uwodzeniu towarzyszyć. Można zobrazować to tak.


darmowy hosting obrazków


Jeśli właściwie podejdziesz do tematu czyli najpierw zaczniesz od oczarowania sobą kobiety a następnie zbudujesz z nią więź to uwodzeniem nie będziesz musiał się przejmować gdyż w naturalny sposób do niego razem przejdziecie.


Mystery wprowadza także termin SOLIDNEJ GRY. Według niego od poznania kobiety do zbudowania wystarczającej ilości komfortu potrzebnego do tego by kobieta otworzyła się fizycznie i aby doszło do seksu potrzeba od 4 do 10 godzin. Generalnie jest to około 7 godzin. Jest to zasada 7 godzin. Aby Twoja „gra” była solidna musisz nauczyć się wypełniać cele każdej z faz i we właściwy sposób przechodzić przez zaloty (W późniejszych artykułach opisze wszystkie możliwe popełniane błędy). W Modelu M3 oprócz nacisku na zasadę 7 godzin jest nacisk na zmianę lokali. Im więcej zmieniasz z kobietą miejsc tym bardziej ona czuje się z Tobą komfortowo. Zmiana lokali może skrócić zaloty z 7 do 4 godzin. Kobieta podczas interakcji będzie pokazywała Ci różnego rodzaju sygnały, musisz się do nich we właściwy sposób odnosić aby z charyzmą „popychać” zaloty do przodu.


W następnej części opiszę Etap Atrakcyjności i poszczególne jego fazy.


Pozdrawiam
Adventurer

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.