PostHeaderIcon Wrażenia ze szkolenia BadBoy część 3

WRAŻENIA ZE SZKOLENIA BADBOYA

Część 3

P1010050


Po ostatnim wieczorze BB miał dosyć mnie i Solida. Wymęczyliśmy go. Stwierdził że mamy ogromną motywację. Jak żegnaliśmy się po klubie widać było że BB jest zmęczony. Pod koniec trzeciego dnia BB wytypował najlepszych uczestników szkolenia którym opłacił jazdę na gokartach. Byłem to ja Solid i Vrax. Na początku myśleliśmy że to taki miły gest ze strony BB. Nic z tych rzeczy :-) !!! To był przemyślany ruch. Godzina gokartów była tak ustawiona abyśmy musieli się ostro spiąć z  dojechaniem do klubu. Przeczuwaliśmy że BB ma nadzieję iż będziemy zmęczeni i do klubu już nie będziemy chcieli iść, lub będziemy w nim mało aktywni. Przeliczył się. Pojawiliśmy się pełni entuzjazmu, zmęczeni ale pełni entuzjazmu.


Wracajmy do merytorycznej części szkolenia.


BB przedstawił w jaki sposób rozpoczynać rozmowę z grupami.


• Jedna Kobieta


Do jednej kobiety podchodzisz z podejściem bezpośrednim, następnie robisz np. czytanie z dłoni i zabierasz do jakiegoś lokalu budując rapport.


• Dwójka


Potrzebujesz Skrzydłowego który zajmie się koleżanką Twojego celu. Otwierasz bezpośrednio.


• Trójka


Podchodzisz do swojego „celu” i otwierasz bezpośrednio, jej dwie koleżanki jeśli zobaczą że jesteś przyjazny i że Twój „cel” dobrze reaguje to zaczną rozmawiać ze sobą i nie będą się wtrącać.


Ostatni dzień szkolenia poświęcony był przede wszystkim:


Randkom
Radzeniem sobie z innymi facetami (Amogami)
Stylu ubierania
Trójkątach
Związkach


BadBoy sugerował że dziewczyny były na setkach randkach. Sugerował abyśmy nie zabierali dziewczyny na klasyczne randki, na obiad, do kina tylko byśmy robili bardziej ekscytujące rzeczy. Tłumaczył czemu kobiety kochają facetów którzy są draniami, czemu lubią facetów z motocyklami itp.


Później BB podał wiele przykładów radzenia sobie z innymi facetami którzy przeszkadzają. Oto jeden przykład:


Koleś – Hej dziewczyny co tam słychać?
Badboy – Hej stary jak masz na imię?
Koleś – Jestem…
Badboy – ignoruje kolesia i znowu łapie uwagę kobiet mówiąc tylko do nich.


BB tłumaczył tego dnia także wiele niuansów na temat związków a w tym związków z wieloma kobietami na raz. Powiedział że są dwie drogi utrzymywanie związków z wieloma kobietami.


1)    Szczerość – wtedy niektóre kobiety odejdą bo nie będą tego tolerowały.
2)    Kłamstwa – ale wtedy będziesz musiał ciągle sprzątać mieszkanie, i kontrolować swoje kłamstwa.


Na koniec szkolenia była bardzo motywująca wypowiedź BB. Opisał nam on swoją historię. Opowiedział czemu ma sparaliżowaną połowę ciała i jak lekarze mówili że nigdy nie będzie chodził, że będzie musiał jeździć na wózku inwalidzkim. Historia była bardzo poruszająca a po BB było widać ogromną motywację do życia, do wyciągania ręki po to czego pragnie. Zarażał wszystkich kursantów swoją charyzmą i ogromną motywacją do chwytania każdej chwili życia.


Zacytuje tutaj słowa BB:


„Przeszłość to tylko molekuły, to tylko wspomnienia które nie istnieją. Kto żyje przeszłością jest głupcem. Przyszłość to tylko nadzieja. To twoja wyobraźnia odnośnie tego co ma się wydarzyć. Dla wielu ludzi przyszłość nie istnieje. Wiele ludzi nie będzie miało szczęścia i nie przeżyje kolejnego dnia. Dlatego wszystko co macie przyjaciele to dzień dzisiejszy. Żyjcie chwilą.”


Cała filozofia BB była oparta na życiu chwilą i pokonywaniu swoich lęków, swoich słabości. Na koniec sugerował abyśmy robili rzeczy których się boimy.


Pozdrawiam

Adventurer

2 Responses to “Wrażenia ze szkolenia BadBoy część 3”

 • Cindy pisze:

  1. Bardzo fajne informacje, rozreklamujcie tego bloga troche, zeby wiecej facetow tu wchodzilo!
  2. No i gdzie o tych mechanizmach obronnych?
  3. popieram teorie BB “carpe diem” :)
  4. boshe, az tak jestesmy skomplikowane? ;) az tyle podchodow trzeba stosowac zeby wzbudzic nasze zainteresowanie?

  pozdr,
  Cindy

 • admin pisze:

  Ohhhh spokojnie. Blog jeszcze nie doczekał się takiej pełnej reklamy dlatego że mamy sporo na głowie a szkolenia prowadzimy od 2006 roku i jakoś nie było czasu na zajęcie się blogiem.
  O mechanizmach obronnych będzie w swoim czasie. Najpierw umieszczę wszystkie wrażenia ze szkoleń a potem będę leciał z koksem…
  A co do podpunktu 4 to tylko napisze że to nie właściwie zadane pytanie :)

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.