PostHeaderIcon SSA2

CO NOWEGO?

BLOG ZDECHŁ?

 

Witaj… jak widzisz dawno mnie tutaj nie było i nie pojawiały się nowe wpisy. To nie, dlatego że mi się nie chciało i nie, dlatego że jestem leniwy. Chociaż szczerzę muszę przyznać, że za bardzo nie chce mi się umieszczać artykułów na tym brzydkim blogu, :-) dlatego przyszedł czas na zmiany, ale o tym zaraz. Nie pisałem także, dlatego że pracowałem nad kolejną odsłoną SSA. I tutaj właśnie chcę poinformować, że kolejna odsłona SSA jest już prawie skończona. Zostały jeszcze poprawki i technikalia.


Teraz małe sprostowanie. Ostatnia część SSA przez Marcina (Adepta) została niefortunnie opisana, jako SSA2. Tak, więc wyjaśniam. Ta część, którą wydałem ostatnio to CZĘŚĆ PIERWSZA. Wspomniana część dotyczyła radzenia sobie z lękiem przed podejściem, rozpoczynaniem rozmowy z obcymi kobietami, angażowaniem ich w interakcję i wibrowaniu z nimi. W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA, która niebawem się ukażę nauczam jak wzbudzić w kobiecie POCIĄG SEKSUALNY do własnej osoby. To jest naprawdę, ale naprawdę, ale naprawdę bardzo ważny temat. Podczas mojej przygody z całą tematyką uwodzenia zdałem sobie sprawę, że wiele rzeczy po prostu dla mnie nie pracuje, że pewne koncepcje są dalekie od rzeczywistości, więc podróżowałem w chaosie szukając rozwiązań i wzorców. Przerobiłem wiele różnych sprzecznych koncepcji po to, aby dotrzeć do sedna tematu. To, co kiedyś wydawało mi się POCIĄGIEM kobiety do mężczyzny okazało się być krótkotrwałym zaciekawieniem, które wcale nie musi przekładać się na relacje intymną z kobietą.  Wielu facetów zastanawia się „Jak mam zainteresować sobą kobietę?”. W części pierwszej SSA wyjaśniłem implikacje, jakie są związane z takim stawianiem sprawy. Ten, kto zapoznał się z poradnikiem ten wie, o co chodzi.


W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA opiszę rzeczy, które mogą Cię zmiażdżyć. Wyjaśnię dokładnie, na czym polega seksualizowanie wibracji, jaka iskrzy między Tobą a kobietą, jak wyciągać na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety. Wyjaśnię, jakie pozornie niezwiązane z seksualnością potrzeby są istotne w procesie uwodzenia. Dam całą masę KONKRETNYCH I SPRAWDZONYCH narzędzi, które pozwolą Ci podsycać niepostrzeżenie napięcie seksualne. Nie będzie, więc mowy o tym, że kobieta będzie rozmawiała z Tobą przez grzeczność. Nic z tych rzeczy. Jeśli czytałeś SSA1 to wiesz, co to są ramy. Wiesz, co to jest rama interakcji. Tak, więc nauczę Cię narzędzi, które pozwolą Ci zacząć ustawiać seksualną ramę interakcji. Mam tutaj na myśli to, że jedyny kierunek, w jakim będzie mogła zmierzać Twoja interakcja z kobietą to intymność. Żadne bycie kolegą, tamponem emocjonalnym, terapeutą itp. Ułożę wszystko także w konkretną strategię abyś miał wyczucie czasu i wiedział, kiedy używać konkretnych narzędzi. Tak, więc… nie ma tutaj mowy o bzdurach w stylu: „Musisz być naturalny…, musisz zdać się na instynkt…”. Nie to coś więcej, to rzemiosło. Jeśli czytałeś mój poradnik: „Sekrety naturalnego uwodzenia”. To wiesz, że ten cały trend „naturalnego uwodzenia” to bzdura wyssana z palca. Wiesz o tym, że każdy facet, który stał się dobry z kobietami przeszedł jakąś wewnętrzną przemianę i zdobył pewne umiejętności, pewne narzędzia. Są faceci, którzy mieli dogodne środowisko i dobre wzorce i podłapywali różne rzeczy od innych. Prawda jest jedna – każdy facet, który dziś jest dobry z kobietami włożył w to jakiś wysiłek. Jeśli ktoś Ci mówi, że tak nie było, że „on po prostu taki jest…” to albo ściemnia, albo się z Tobą przekomarza i mami Cię abyś zadawał mu pytania i go podziwiał… albo po prostu jest tak nieświadomy, że nie ma wglądu w swoje zachowania, postawę i w swój proces edukacji, jaki niewątpliwie przeszedł… Tak, więc jeśli jakiś cudem jesteś totalnie świeży i czytasz ten tekst to chce Ci powiedzieć jedną rzecz: „Bycia dobrym z kobietami nie wyekstrahujesz z powietrza…” wszelkie gadanie o tym że wystarczy być sobą, być pewnym siebie i wystarczy być zdecydowanym jest fajne gdy już taki jesteś.


Jest jednak fundamentalne pytanie:


„Jak się takim stać?”


Jak?


Ćwicząc rzemiosło. Gdy jesteś już dobrym rzemieślnikiem czas i pora iść dalej… czas i pora na większą spontaniczność, na improwizowanie i zabawę. To tak jak z nauką gry na instrumencie. Najpierw opanowujesz podstawy. Weźmy gitarę, która towarzyszy mi już od 10 lat. Najpierw uczysz się chwytów, opanowujesz skale muzyczne a potem zaczyna się większa zabawa z improwizacją i komponowaniem. Wyobrażasz sobie jak by brzmiała improwizowana solówka gitarowa osoby, która dopiero, co wzięła gitarę do ręki?


Zobacz na to zdjęcie:Nie zapłaciłbym za ten „bohomaz” złotówki, ale jakiś koneser sztuki zapłacił za niego sporo pieniędzy. I teraz posłuchaj…, gdy masz charakter, masz duszę, ale i masz rzemiosło, gdy przyswoiłeś fundamenty, gdy wiesz, co w trawie piszczy to wtedy Twoje „abstrakcyjne” dzieła trafią w serca ludzi. Trafią, bo będą TWOJE. Tak, więc zadaj sobie realistyczne pytanie:


Czy wierzysz w ekspresowe diety odchudzające? Czy wierzysz w tabletki, które w dwa dni podwoją Twoją masę mięśniową? Jeśli nie jesteś naiwniakiem to nie wierzysz. Wiesz, że aby odnieś sukces trzeba na niego pracować. Trzeba wiedzieć jak, gdzie, kiedy i z kim. Nie wystarczy Ci motywacja i zapał do działania. Jeśli czytałeś Sekrety Naturalnego Uwodzenia to jest to dla Ciebie oczywiste!!!Ok… tak, więc już niedługo ukaże się DRUGA CZĘŚĆ SSA, z której nauczysz się konkretnych narzędzi. Dostaniesz pędzle i farby, które pozwolą Ci zacząć malować piękne obrazy przedstawiające Twoje sukcesy.

 PROMOCJA TRWA DO PIĄTKU (27.11.2015)

KLIKNIJ MNIE :-)

Dla stałych klientów ceny niższe. Zapraszam do kontaktu – adventurer@wl.com.pl

 

I na zakończenie… ten blog już niedługo zniknie… Ale to nie znaczy, że to koniec… to nowy początek… nowego bloga.


Pozdrawiam serdecznie

Konrad (Adventurer)

WL

17 Responses to “SSA2”

 • Mazik pisze:

  No wkoncu:)mysle sobie ciekawe co u Konrada… A tu bam wpis i kolejny rozdzial:)

 • Tomek pisze:

  Hej Konrad,
  możesz rozjaśnić, bo trochę się pogubiłem. Wydałeś już dwie części SSA. Ta, która ma się ukazać nie będzie częścią 3 ?

 • Adventurer pisze:

  SSA1 – Rozpoczynanie rozmowy, angażowanie kobiety w interakcję, wibrowanie i zafascynowanie kobiety swoją osobą.
  SSA2 – Zagęszczanie wibracji i wzbudzanie pociągu SEKSUALNEGO (to część, która teraz wyjdzie)
  SSA3 – Radzenie sobie z testami (wydałem tą część jako pierwszą bo ona była priorytetem – prosili mnie o nią klienci dlatego poszła jako pierwsza ale jest to trzecia część jeśli chodzi o progresję uczenia się tego całego “szajsu” ;-)
  SSA4 – Odwracanie roli, zachęcanie kobiety do uwodzenia oraz eskalowanie swojego zainteresowania kobietą we właściwy sposób… Będę kończył tą część po premierze dwójki.
  SSA5 – wszystko o aspektach logistycznych, numery, ustawianie spotkań, smsowanie, zmiana miejsc, wychodzenie z kumplem, wykorzystywanie koleżanek i obcych ludzi w swojej “grze” :-)
  SSA6 – Połączenie emocjonalne, więź, bliskość i zaufanie. Wszystko co pomoże kobiecie nawiązać z Tobą większą więź. Czytałeś SSA1 to wiesz czemu w wielu sytuacjach jest to potrzebne. Nie zawsze to jest niezbędne bo przecież jedno nocne przygody zdarzają się codziennie :-) … niektórym :-) . Generalnie jednak połączenie, więź, zaufanie i komfort są bardzo, bardzo istotne. Inicjatywa musi jednak wyjść od kobiety, to ona musi chcieć iść w tym kierunku. Jeśli to Ty będziesz o to zabiegał to jest spora szansa, że zderzysz się ze ścianą. Chcesz być w stanie pomóc kobiecie stworzyć z Tobą więź gdy jest to konieczne – wielokrotnie będzie.
  SSA7 – Dotyczy tego jak przejść od więzi i połączenia do seksualnej wibracji. To kolejna absolutnie ważna rzecz ginąca w cieniu ogólnej koncepcji jaką jest “seksualizowanie wibracji”. Tutaj chodzi o to, aby wprowadzić już bardziej mocniejszą tematykę seksualną. Gdy masz wszystkie elementy “chemii” o jakiej pisałem w SSA1. Jest wiele niesamowitych rzeczy jakie można zrobić – Te najbardziej zaawansowane dostaną tylko klienci okazjonalnego szkolenia zaawansowanego.

  To są wszystkie części SSA

  Muszę jeszcze skończyć darmowy kurs wprowadzający w tematykę uwodzenia, złożyć nowego bloga, zorganizować szkolenie zaawansowane, które obiecałem. Tak więc ręce pełne roboty.

  Pozdro

 • Lukasz pisze:

  Czyli SSA 2 wyjdzie w tym miesiącu ?

 • Tomek pisze:

  ok dzięki, już wszytko jasne :)

 • Adventurer pisze:

  Takie są plany :-)

 • kam pisze:

  Kiedy można się spodziewać tego szkolenia zaawansowanego? W jakiej formie się ono odbędzie? Ile dni? Gdzie? Wawa/Sopot?

 • Adventurer pisze:

  Gdy wszystko będzie gotowe będzie wysłany mailing do klientów szkoleń. Szkolenie na pewno będzie w Warszawie.

 • rrrr pisze:

  O amogowaniu pisałeś w którymś produkcie? ;)

 • Adventurer pisze:

  Amogowanie… heheh jakie enigmatyczne stwierdzenie ze “społeczności” :-) . Pośrednio pisałem o tym w produkcie o testach. Tam są wszelkie informacje, które są Ci niezbędne, aby radzić sobie z innymi facetami. Nie będę pisał oddzielnego poradnika w tym temacie. Nie chce przyciągać oszołomów którzy będą zadawali mi pytania w stylu: “Konrad… no bo wiesz… ja może jestem trochę dziwny… no wiesz… ymmm… jak to powiedzieć… ymmm wiesz chciałbym odbić jakiemuś facetowi kobietę… chcę być tak dobry…, że podejdę do kobiety, która stoi ze swoim facetem i odbije mu kobietę.” I tutaj ciekawostka – często są to fani piłki nożnej. Nie będę się rozwodził czemu.

  Jeśli chodzi o radzenie sobie z facetami to wiele zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz i od zachowania innego faceta w stosunku do Ciebie. Jest wiele dynamik społecznych, które można opisać.

 • Lukasz pisze:

  Jak idą pracę nad SSA 2 jakieś konkrety już możesz podać ?

 • Adventurer pisze:

  A właśnie jestem w trakcie pisania oferty. Poradnik jest skończony. Trzeba jeszcze nagrać audiobooka i zrobić bonusy :-) . Doszliśmy do wniosku, że premiera odbędzie się na początku listopada. Lepiej wszystko dopiąć na ostatni guzik. Co nagle to po diable.

  Pozdro

 • Lukasz pisze:

  Mam do Ciebie pytanie niekoniecznie w temacie uwodzenia, ale sądzę że jesteś dobrze obeznany w wielu aspektach życia, więc moje pytanie brzmi: czy są lepsze narzędzia od nlp, wkońcu jest to znane od ładnych kilkudziesięciu lat, może ktoś wymyślił coś równie skutecznego, albo przewyższającego nlp ?

 • Adventurer pisze:

  Wiesz NLP dotyka różnych dziedzin życia… od wywierania wpływu kończąc na technikach zmiany osobistej. Kiedyś Bandler powiedział, że NLP to wszystko co działa. Innym razem powiedział, że to on wynalazł NLP. Zarozumialec :-) . W jakim kontekście pytasz? Zmiany osobistej? Trudno dzisiaj jednoznacznie powiedzieć czym jest NLP – sztuką modelowania?

 • Lukasz pisze:

  Zmiany osobistej to na pewno, raczej chodzi mi o wpływanie na decyzje innych, niekoniecznie związane z biznesem, a raczej w sytuacjach codziennych, żeby np ktoś był równie zainteresowany tym co mówię, do celu który chce osiągnąć, ogólnie żeby być lepszym, bardziej przyciągać ludzi, być atrakcyjnym i takim do którego ludzi ciągnie, czasami zdarzają się takie osoby, odrazu jak poznajesz taką osobę to lubisz ją, chcesz być w jej otoczeniu , taki człowiek magnes ;]

 • Adventurer pisze:

  Ok… rozumiem… To nie szukałbym odpowiedzi w NLP. Oczywiście możesz poczytać trochę o NLP – Np. Wprowadzenie do NLP. Poczytaj o technikach budowania nici porozumienia. Tylko z głową to czytaj bo tam jest niestety zbyt duże generalizowanie a nawet czasem mijanie się z prawdą. Przeczytaj także książkę: “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”. Świetna książka. Trochę miękkiego podejścia ale naprawdę fajna jako fundament. Zanim wejdzie się w tematykę uwodzenia warto tą książkę przerobić aby być bardziej socjalnym gościem.

  Jeśli chodzi o magnetyczną osobowość… tak to prawda… jest to jednak kombinacja wielu różnych cech osobowości i przekonań. W dużym stopniu chodzi o aspekt tolerancji, braku osądzania i otwarte serce. Jeśli ludzie poczują się w Twoim towarzystwie, dobrze, komfortowo i swobodnie to naturalnie będzie ich bardziej ciągnąć w Twoim kierunku. Pamiętaj jednak, że kij ma dwa końce. Bycie takim człowiekiem wiąże się także z poświęceniem. Może Cię też to zmęczyć bo ludzie się do Ciebie przykleją jak pijawki.

 • Lukasz pisze:

  Dzięki za rady, powiedz czemu lepiej w takim razie nie ruszać nlp ?
  No i pochwal się jak to będzie z SSA 2 ;]

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.