PostHeaderIcon SSA1

NOWY PRODUKT WL JUŻ
NIEBAWEM SIĘ UKAŻE :-)


Witam wszystkich po długiej przerwie. Chciałbym poinformować, że prace nad kolejną odsłoną Sekretu Seksualnej Atrakcyjności dobiegają końca.


Tym razem przygotowałem dla was poradnik, który porusza 7 fundamentalnych tematów związanych z uwodzeniem.


1)   Czym jest chemia i jak ją kreować


2)   Radzenie sobie z lękiem przed podejściem


3)   Przyciąganie do siebie kobiet, które uważają, że nie jesteś w ich typie


4)   Rozpoczynanie rozmowy z obcymi kobietami


5)   Angażowanie kobiet w interakcję i sprawianie, aby chciały abyś kontynuował z nimi znajomość


6)   Jak już nigdy nie martwić się tym, co powiedzieć podczas interakcji z kobietą


7)   Jak wzbudzać w kobietach pociąg do własnej osoby.


Tak jak poprzednio będzie dostępny poradnik i kurs domowy. W kursie domowy zajmiemy się wprowadzaniem nowej wiedzy w życie. Co innego jest znać drogę a co innego nią podążać. Dam Ci także całą masę ćwiczeń. Będą to chociażby ćwiczenia, które pozwolą Ci zneutralizować lęk przed podejściem do nieznajomej kobiety i zastąpić go fascynacją!!! Tak, więc będzie cała masa przydatnych i praktycznych informacji!!!

I po promocji. Poradnik już jest niedostępny :-(


Stałych klientów którzy śledzą tego bloga zapraszam do kontaktu przez meila :-) (Adventurer@wl.com.pl) Dla was jest cena przedpremierowa.


Pozdrawiam

Konrad (Adventurer)

WL

12 Responses to “SSA1”

 • rrrr pisze:

  Hej mam pytanie, wiem że w podejściu pośrednim w pewnym momencie musi być przeskok na seksualizację znajomości np. poprzez okazywanie zainteresowania i tu pytanie: czy w momencie przeskoku można zacząć odwracać rolę czy trzeba wcześniej zaczynać odwracanie?

 • Adventurer pisze:

  Dobre pytanie z tym, że trochę zbyt ogólnikowe.

  Generalnie odwracanie roli zaczyna się OD POCZĄTKU INTERAKCJI. Zachęcanie kobiety, aby zabiegała o Twoje względy i uwodziła Ciebie zaczyna się już od samego początku. Nie dosłownie – po prostu budujesz grunt pod to. Nie zawsze oczywiście to się uda, co nie wyklucza sukcesu – po prostu możesz mieć do czynienia z bierną kobietą, KTÓRA ABSOLUTNIE POTRZEBUJE PROWADZENIA I BOI SIĘ, ŻE JĄ ODRZUCISZ. Są kobiety, które potrzebują z miejsca bezpośredniego faceta. Jeśli to wyczuwasz to nie ma sensu grać pośrednio, bo masz przed sobą prostszą i krótszą drogę. Generalnie tak preparujesz swoją grę, aby to mogło mieć miejsce – jej uwodzenie Ciebie. I CO CIEKAWE MOŻESZ TO UZYSKAĆ ZACZYNAJĄC NAWET OD PODEJŚCIA BEZPOŚREDNIEGO. Nikt tego nie uczył, bo wpadłem na to w toku mojego rozwoju. Pewnie za jakiś czas i inni zaczną za tym podążać. Tutaj chodzi o kalibrację i zrozumienie ISTOTY PODEJŚCIA BEZPOŚREDNIEGO. Ja rozmazuje linię między tymi dwoma podejściami. Można powiedzieć, że postawę musisz mieć w 100 procentach bezpośrednią z tym, że Twoje zachowania mogą (a czasem POWINNY być) pośrednie.

  Tak, więc jest coś, co można nazwać POZYCJONOWANIEM SIĘ W ROLI OSOBY, KTÓRA JEST “OGNIEM”. Czyli jesteś typem lidera, typem faceta, którego akceptacji i uznania kobieta pragnie. Jesteś autorytetem :-) Ale nie takim jak prezydent RP tylko autorytetem w jej wewnętrznym świecie. Nie będę się nad tym tutaj rozwodził.

  Co do Twojego pytania – w momencie, w którym widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana i wyraża to zainteresowanie (mniemam, że umiesz odróżnić uprzejmość od pociągu) to wtedy możesz zacząć odwracać stereotypy dotyczące płci. Jest to przyłożenie przeciwieństw. Też nie będę tego tutaj tłumaczył. Gdy się tym troszkę pobawisz to idziesz dalej. Przechodzisz do wykładania przed kobietę swoich oczekiwań i kryteriów. Nie robisz tego w arogancki sposób, (chociaż czasem to działa) tylko robisz to w ramie ciekawości. Z tego miejsca, gdy ona zacznie zabiegać o Twoje względy eskalujesz zainteresowanie w odpowiedni sposób.

  To taka ogólna mapa drogowa.

  Jest dużo rzeczy w tym, co napisałeś, do których mógłbym się odnieść. To jednak nie czas i miejsce na to. Chcę Ci tylko powiedzieć – że gra wstępna zaczyna się już w momencie w którym podchodzisz do kobiety. Napięcie seksualne zaczyna tlić się pod powierzchnią. Podejście pośrednie nie jest jakimś dziwnym platonicznym prowadzeniem interakcji gdzie nagle oznajmiasz kobiecie, że jesteś zainteresowany nią jak kobietą. Od początku powstaje rama interakcji która wiedzie was w kierunku intymności. Jest to po prostu proces dopasowany do emocji kobiety, do tego jak jej umysł przetwarza proces uwodzenia i otwiera się na męskie pożądanie. Jest w tym cała masa psychologi którą wyjaśniam na 500 stronach mojego kolejnego poradnika.

  Pozdro

 • rrrr pisze:

  W pierwszej czy drugiej części czerwca będzie premiera? :)

 • Adventurer pisze:

  Planujemy 17 czerwca. Mam nadzieję, że nic się nie obsunie.

 • Lukasz pisze:

  Czyli 17 czerwca poradnik zostanie wypuszczony ?

 • Adventurer pisze:

  Zmieniam termin na 18… Jeśli nie będzie obsuwy to tego dnia produkt ujrzy światło dzienne.

 • Mazik pisze:

  Zajebioza:)Na koniec zebrac wszyskie produkty i publikowac w szkolach. Taka “epopeja” cieszylaby sie wieksza popularnoscia niz “Pan Tadeusz”. Chodz pewnie trafilaby do szufladki “ksiegi zakazane”. Pozdro

 • Adventurer pisze:

  Siema Mazik to się zagalopowałeś chłopie :-) Jeśli chodzi o szkołę to rozpocząłbym edukację od czegoś znacznie innego a na pewno nie od tego aby mamić chłopaków tajnym kręgiem uwodzenia i wolną miłością :-) . Oczywiście żartuje. Staram się w moich produktach jak mogę uczyć odpowiedzialności i oddawać odpowiedzialność czytelnikowi. Bez względu czy czytelnik weźmie na siebie odpowiedzialność czy spróbuje ją zrzucić to i tak odpowiedzialny jest. Koniec kropka.

 • Kamil pisze:

  Hej :)

  Jest problem, bo nie można się skontaktować z Tobą na Adventurer@wl.com.pl. Nie wiem gdzie leży problem, czy mojego gmaila czy coś innego?

  Pozdrawiam

 • Adventurer pisze:

  Nie wiem. Dostałem od Ciebie wiadomość na którą odpowiedziałem. Odpisałem Ci też z drugiej poczty. Pozdro

 • Pawel pisze:

  Cześć Konrad, dzieki za swietny poradnik, zawartosc fenomenalna wszystko, swietnie wytlumaczone.
  Powiedz jakim sposobem formatujesz układ tekstów swoich produktów? uczyłeś się tego z czegoś? Bo wszystko jest tak dobrze poskładane w jedną całość ze az podziw bierze.

 • Adventurer pisze:

  Hej nie uczyłem się tego. Robię to intuicyjnie :-)

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.