PostHeaderIcon SSA3

NOWY PRODUKT WL

Witajcie


Chcę ogłosić, że mój nowy produkt jest już prawie gotowy. Niedługo dowiecie się kiedy będzie można go nabyć.


To co stworzyłem nie możne być już nazwane poradnikiem bowiem oprócz książki i audiobook przygotowałem także kurs domowy (w postaci wideo prezentacji), który ma na celu jeszcze bardziej rozwinąć wiedzę jaką zawarłem w poradniku i nauczyć Cię PRAKTYCZNYCH umiejętności.


Będą dwie wersje produktu. Wersja z kursem domowym i bez kursu.

 

KONIEC PROMOCJI :-(

www.uwodzenie.org/ssa

Pozdrawiam

Adventurer

WL

22 Responses to “SSA3”

 • olek pisze:

  Wreszcie ;D

 • Marek pisze:

  Konradzie czy może już napisać co się znajduję w spisie treści Twojego nowego produktu?

 • Adventurer pisze:

  Hej Marek wszelkie informacje dotyczące zawartości produktu będą dostępne 10 grudnia. Wtedy wraz z Marcinem (Adeptem) zrobimy świąteczny webinar. Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę podzielić się z wami pewną unikalną wiedzą i unikalnymi narzędziami :-)

 • Adam pisze:

  Przeniescie webinar na wtorek bo w srode nie dam rady sie pojawic :)
  Swoja droga to tez jestem ciekaw co tam przygotowales. Do tej pory wasze produkty byly bardzo dobre wiec mam nadzieje ze ten bedzie jeszcze lepszy :)

 • Adventurer pisze:

  Adam, może i przeniosę termin webinaru na jeszcze następny tydzień a to, dlatego że zawiodłem się na osobie która nie wywiązała się ze swoich obowiązków i przez to wszystko spadło na moją głowę. Myślę, że w perspektywie czasu zajdą duże zmiany w WL :-) Na lepsze oczywiście :-) .

  Co do produktu to jestem z niego dumny ale to czytelnik musi ocenić na ile to czego uczę jest dla niego wartościowe. Samozachwyt ma tutaj drugorzędne znaczenie.

 • Krzysiek pisze:

  Napisałeś w odpowiedzi powyżej, że ‘w perspektywie czasu zajdą duże zmiany w WL’. A czy w przyszłości będzie można informację o Twoich następnych produktach otrzymywać za pomocą Autorespondera, który Ty osobiście prowadzisz, oprócz zamieszczania wpisów na swoim blogu?

 • Adventurer pisze:

  Krzysiek jak najbardziej tak!!! Zrobię także darmowy kurs.

  Pozdro

 • Lukasz pisze:

  A co z sekretem seksualnej atrakcyjności ?
  Już wiadomo kiedy wyjdzie ?

 • Adventurer pisze:

  Hej Łukasz. Premiera będzie najprawdopodobniej w następny wtorek. Jeśli Marcin oczywiście nic nie zmieni.

 • jack pisze:

  Czyli to będzie jeden kompletny produkt? Była zapowiadana cała seria. Czy wyjdą jeszcze kolejne części?

 • Adventurer pisze:

  Jack – będzie cała seria sygnowana głównym tytułem:

  Sekret Seksualnej Atrakcyjności

  Pierwszy produkt dotyczy wzbudzania pożądania i radzenia sobie z wszelkimi testami, wszelkimi barierami i oporami kobiety jakie napotkasz podczas jej uwodzenia.

  To ogromny produkt dlatego jego tworzenie zajęło mi tyle czasu. Wierz mi opanowanie umiejętności jakich uczę w tym produkcie zajmie Ci trochę czasu i będzie napawać ogromnym entuzjazmem. Oczywiście pod warunkiem, że chcesz odnosić sukcesy z kobietami a nie się tylko kobietom przyglądać i o nich fantazjować.

  A i jeszcze jedna uwaga – każdy kto kupił mój poradnik SUD i chce wejść w posiadanie mojego nowego produktu proszę się ze mną kontaktować przez meila adventurer@wl.com.pl dla was cena jest niższa ale tylko jeśli skontaktujecie się ze mną przed oficjalną premierą (czyli przed środą 17.12).

  Pozdrawiam

 • olek pisze:

  dziś jest 17sty, masz błąd w dacie webinaru

 • Adventurer pisze:

  Dzięki Olek. Tak to jest jak się ma za dużo na głowie :-)

 • Lukasz pisze:

  Czy możesz napisać jaka będzie następna część serii ? lub opowiedzieć o niej,fajnie też by było gdybyś, napisał co jeszcze chciałbyś wypuścić w przyszłości ;]

 • Adventurer pisze:

  Teraz w takiej kolejności będą ukazywać się części SSA:

  1) SEKRET SEKSUALNEJ ATRAKCYJNOŚCI – JAK ROZPOCZYNAĆ ROZMOWĘ I JĄ KONTYNUOWAĆ ABY KOBIETA BYŁA OCZAROWANA

  2) SEKRET SEKSUALNEJ ATRAKCYJNOŚCI – JAK PODSYCIĆ NAPIĘCIE SEKSUALNE I WYDOBYĆ NA ŚWIATŁO DZIENNE SEKSUALNĄ STRONĘ OSOBOWOŚCI KOBIETY

  3) SEKRET SEKSUALNEJ ATRAKCYJNOŚCI – JAK ODWRÓCIĆ ROLĘ I SPRAWIĆ, ABY TO KOBIETA UWODZIŁA CIEBIE

 • olek pisze:

  Konrad mam nadzieję że kolejny produkt ukaże się dużo szybciej ;)
  ps. nieziemską robotę robisz w poradnikach.

 • Adventurer pisze:

  Dzięki za miłe słowo.

  Nawet w święta pracuje nad następną częścią SSA. Nie chce jednak robić nic po łebkach. Moje produkty są ambicjonalne – muszę być z nich dumny.

  Pozdrawiam

 • Paweł pisze:

  Konrad dzieki za dobra robote!! :)

 • Lukasz pisze:

  Możesz zdradzić mniej więcej ile czasu poczekamy na kolejną część SSA ?

 • Adventurer pisze:

  Na przełomie maja i czerwca powinna ukazać się kolejna część SSA. Mam już mniej więcej 3/4 poradnika. Muszę skończyć poradnik, nagrać audiobooka i zrobić kurs domowy, który jest najbardziej czasochłonny.

  Pozdro

 • Lukasz pisze:

  Czemu np można nabyć dalej sekrety uwodzenia dotykiem,a SSA już nie ?

 • Adventurer pisze:

  SSA obecnie mogą nabyć tylko klienci moich szkoleń.

  Wydałem ten produkt nadprogramowo – wiele osób prosiło mnie abym wyjaśnił tematykę ram i kontrolowania ramy dlatego więcej czasu spędziłem nad tym produktem. Koniec końców skończyłem go jako pierwszy. Szczerze mówiąc najpierw powinienem wydać SSA dotyczące rozpoczynania rozmowy i jej kontynuowania. Wyszło jak wyszło. Produkt będzie dostępny w sprzedaży po tym jak wydam drugą a tak naprawdę pierwszą część SSA. Będę także robił darmowy kurs wprowadzający w dziedzinę uwodzenia.

  3 maj się.

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.