PostHeaderIcon Prawda czasem boli

O KOBIETACH…

 

Dzisiaj pozwolę sobie wkleić dwa filmy z youtube na które ostatnio natrafiłem. Mam nadzieję że autor nie będzie miał mi tego za złe. Historia jaką opowiada jest ujmująca i uważam, że każdy powinien się z nią zapoznać :-)

 

8 Responses to “Prawda czasem boli”

 • Adam pisze:

  Hej Konrad!

  Bardzo fajne nagrania. Tylko w zeszlym roku rozpadly sie 3 zwiazki moich znajomych w ktorych to kobiety zrobiły swoich facetów tak jak głownego bohatera w tym filmikah.

  Znam tez sytuacje w ktorych to kobiety odeszly od swoich partnerow bo dowiedzialy sie o ich zdradzie i nie byly wogole w stanie wyobrazic sobie dalszego zwiazku z nimi.

  Jak widac zarowno kobiety jak i mezczyzni potrafia sobie niezle dogadzac na lewo i prawo.

  Jak zatem bys to wszytsko podsumowal i na o bys zwrocil szczegolna uwage osobom ktorzy mieli lub moga miec w przyszlosci podobne sytuacje???

  Pozdrawiam

  Adam

 • olek pisze:

  Dobre filmy i takie prawdziwe.
  I ta technika “wszystkie obrazy seksualne przed oczami” gdy koleś rozmawiał z kobietą.

 • Adventurer pisze:

  Adam – powiedziałbym tylko tyle – miej w swoim życiu cel poza swoją kobietą. Kobieta nigdy nie może być centrum Twojego życia. Za każdym razem kiedy zaczniesz robić lub czegoś nie robić tylko po to aby zadowolić swoją kobietę to pomalutku się kastrujesz. Musisz wiedzieć o tym, że wiele kobiet nie będzie mieć skrupułów i wycisną z Ciebie wszystkie soki a potem odejdą jakby nigdy nic. Einstein powiedział, że aby w życiu być szczęśliwym trzeba związać się z jakąś pasją a nie z ludźmi lub rzeczami.

  Jesteśmy tylko ludźmi i trzeba umieć patrzeć na pewne sprawy realistycznie, widzieć rzeczy takimi jakimi one są naprawdę. Niektórzy nie chcą tego zrobić, wolą być pod kontrolą fałszywego JA czyli ego.

  Olek – tak to typowa projekcja która wpływała na stan tego kolesia – no i oczywiście w myśl zasady – najsilniejsza emocja zawsze wygrywa – zaraził on swoim stanem kobietę. A trzeba pamiętać, że to męska energia Yang wznieca kobiecą energię Yin albo jak to mawia Zan Perrion – Władza jaką ma mężczyzna nad kobietą leży we władzy jaką ona ma nad nim. Czyli jeśli kobieta Cię kręci i reagujesz na nią seksualnie (mam tutaj na myśli czysty pociąg seksualny a nie zaśmiecony jakimiś obawami, toksycznymi przekonaniami itp.) to ona zacznie reagować na Ciebie dlatego, że Twoja seksualna energia zacznie ją pobudzać. Kobiety bardzo kręci gdy facet je pożąda – oczywiście nie mówię tutaj o desperackim pożądaniu. Muszą być także spełnione pewne warunki aby kobieta pozwoliła się zarazić pożądaniem.

  Pozdro
  Adventurer
  WL

 • olek pisze:

  Zapodaj Konrad nowy artykuł ;p

 • Maciej pisze:

  Fuck!
  Aż mnie nieprzyjemnie ścisnęło w środku! Chyba nikt tutaj nie wierzy, że kobiety są święte! Za całą sferę seksualną odpowiadają bardzo prymitywne-zwierzęce części mózgu.

  Szanować kobiety?! Mogą cię zdradzać, a ty i tak nie możesz jej, ani temu kolesiowi, nic zrobić. Jeżeli już choćby ich tkniesz to pójdziesz siedzieć! Jakby baba wiedziała, że może dostać w skórę to bałaby się puszczać. Kobieta to gorszy “gatunek” człowieka. Faceci są silniejsi i mądrzejsi, więc powinni mieć nad nimi władzę.

  Równouprawnienie prowadzi do upadku zasad i rozbicia struktury społecznej. Znajdź tu żonę i załóż rodzinę, gdy wszystkie są tak rozwiązłe seksualnie. Pierwszy seks w wieku 13 lat to teraz norma. Do 23 roku, kilkunastu partnerów. Z takimi kobietami mamy wychowywać dzieci?! Trzeba narobić bękartów tym szmatom i ruchać sobie na boku. Albo cierpisz ty, albo one. Wybieraj!

 • pawel pisze:

  Konrad czekamy na nowy wpis!

 • olek pisze:

  Kiedy premiera SSA-testy?
  Mógłbyś opisać co będzie w kolejny produkcie SSA-JAK ROZPOCZYNAĆ ROZMOWĘ I JĄ KONTYNUOWAĆ, ABY KOBIETA BYŁA OCZAROWANA

 • Adventurer pisze:

  Siema wszystkim. Mam trochę urwanie głowy. Wpisy niebawem będą się pojawiać. Produkt będzie najprawdopodobniej w październiku. Jeśli chodzi o produkt dotyczący rozpoczynania rozmowy to będę tam opisywał jak na różne sposoby rozpoczynać rozmowę, jak wciągać kobietę w bieżącą chwilę, angażować w interakcję i zacząć z nią wibrować – czyli jak nadać pewny emocjonalny pęd interakcji. Pociąg kobiety do mężczyzny nie może się rozwinąć jeśli nie ma przestrzeni, nie ma komfortowej atmosfery. Tak samo jeśli kobieta Cię nie szanuje to nie będzie mogła poczuć do Ciebie narastającego pociągu.

  Pozdro

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.