PostHeaderIcon Miejsce na Twoje pytania.

CZEGO CHCIAŁBYŚ SIĘ DOWIEDZIEĆ?

 

Witaj czytelniku. Jak wiesz (a jeśli nie wiesz to Cię informuję) że niedawno pojawił się nasz pierwszy produkt czyli Sekrety Naturalnego Uwodzenia. Wyjaśnialiśmy tam wiele fundamentalnych zagadnień dotyczących atrakcyjności i drogi która prowadzi w kierunku bycia naturalnie atrakcyjnym dla kobiet.

 

Obecnie pracuje nad kolejnymi materiałami które będą przed wszystkim skupiać się na tym co robić i jak to robić aby uwieść kobietę. Stąd moja prośba do Ciebie. Napisz mi proszę w komentarzach czego chciałbyś się dowiedzieć, jaki temat Cię trapi, co jest dla Ciebie nie zrozumiałe. Już teraz mogę Cię poinformować że niedługo pojawi się mój produkt w którym będę pisał o różnych testach, obiekcjach, sztucznych barierach kobiet i tym jak sobie z nimi radzi w taki sposób aby trafić z kobietą bardzo szybko do łóżka. Nawet w przeciągu 20 – 30 minut od poznania.

 

Zostaw więc poniżej w komentarzach swoje pytanie.

Pozdro

Adventurer

6 Responses to “Miejsce na Twoje pytania.”

 • Tomek pisze:

  Ja mam pytanie odnośnie humoru. Jak go wyćwiczyć i jaki humor oddziałuje na kobiety ?

 • rrrr pisze:

  Jak prowadzić rozmowę z typowymi fizycznymi kobietami

 • Adventurer pisze:

  rrrr sprecyzuj swoje pytanie. Chodzi Ci o tematykę rozmów, schemat uwodzenia? I także określ co rozumiesz pod terminem kobieta emocjonalna i kobieta fizyczna.

 • rrrr pisze:

  Tak, chodzi o schemat uwodzenia.
  Wg mnie kobieta fizyczna to taka która nie przywiązuje wielkiego znaczenia emocjonalnego do tego co mówisz, trudniej rozpalać słowami niż emocjonalną, nie patyczkuje się z mężczyznami tylko mówi co ma na myśli.
  Emocjonalna kobieta wg mnie bardziej wczuwa się/przeżywa to co się do niej mówi, bardziej uzewnętrznia swoje emocje.
  Mogę się mylić, może pomyliłem fizyczną kobietę z tzw sukowatą.
  Pozdro

 • Piotrek pisze:

  Witaj, jak zwykle odpowiadasz na kwestię dziewczyny że ma chłopaka?
  Spotkałem wiele odpowiedzi na to na różnych forach, jednak żadna nie jest naprawdę skuteczna patrząc z doświadczenia. Będę wdzięczny za pomoc :)

 • Adventurer pisze:

  Odpowiedź to jedno a drugie to umiejętność ocenienia co znaczą słowa “mam chłopaka”. Napisz coś więcej – kiedy kobieta Ci to mówi, jaką ma przy tym mowę ciała. Śmiesznie by było gdyby to wszystko sprowadzało się do powiedzenia jakiegoś tekstu. Niestety tak nie jest. W grę wchodzi wiele detali. Wszystko wyjaśnię w jednym z moich produktów jaki wydam (planowany termin – kwiecień). Naszkicuj tutaj jak to jest u Ciebie, kiedy kobieta mówi że ma chłopaka i postaramy się zaradzić sytuacji.

  Pozdro

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.