PostHeaderIcon CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

Dzisiaj kolejne nagranie :-)

 

 

Ponownie zapraszam na webinar który odbędzie się w  poniedziałek 16 września o g. 20. i będzie dotyczył Naturalnego Uwodzenia i Atrakcyjności.

 

Wstęp bez rejestracji w  linku poniżej:
http://www.gvolive.com/conference,55464655

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

2 Responses to “CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?”

  • Piotr pisze:

    Konradzie, w treści twojego ebooka SNU, znajdują się odwołania do kolejnych części tego produktu o wspólnej nazwie SSA, w których pojawiają się już inne podtytuły. Mam dwa pytania w jakich terminach pojawią się te części i czy ich wydawanie jest uzależnione od cyklu 12 miesięcznego, a w nim określonych wydarzeń lub dat świątecznych? A drugie pytanie czy zdecydujesz się na wydanie następnych części w formie audiobooka!? Jak mogę to zabieram ze sobą Kindle’a, a na monitorze nie bardzo lubię ze względu na wpływ na oczy. I myślę że twoi klienci, również mnie poprą w moim postulacie. Abyś jak zrobił wcześniej Marcin Adept Szabelski ze swoim produktem SUS, przeczytał następne części Twoich poradników lub komuś zlecił. Owszem jest trochę pracy i większa cena, ale dla mnie nie będzie to problem z zakupem Twojej kontynuacji ;)

  • Adventurer pisze:

    Piotrek wziąłem już to pod uwagę i zamierzam zrobić audiobooki. Produkty są ciągle pisane. Niedługo pojawi się jedna z części Sekretu Seksualnej Atrakcyjności i systematycznie będą pojawiać się kolejne. Myślę że w przeciągu kolejnych 2 miesięcy pojawi się kolejny produkt. To jednak nie zależy wyłącznie ode mnie.

    Pozdrawiam

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.