PostHeaderIcon Nowinka – pierwszy produkt WL

SEKRET NATURALNEGO UWODZENIA

Czyli jak magnetycznie przyciągać do siebie kobiety

 

Dzisiaj chciałbym zapowiedzieć że już niedługo pojawi się pierwszy oficjalny produkt grupy WL – który jest moim (Adventurer) i Solida dziełem. Ten produkt nauczy Cię jak stać się naturalnie atrakcyjnym dla kobiet i bez stosowania wyuczonych tekstów i rutyn je do siebie przyciągać. Ten materiał pozwoli Ci rozwinąć niezbędną w uwodzeniu postawę, zacząć cieszyć z relacji damsko męskich, odnosić spektakularne sukcesy i nie przepraszać za swoje męskie pragnienia.

 

Śledź bloga – już niedługo dowiesz się więcej.

 

Pozdrawiam

Adventurer

WL

 

21 Responses to “Nowinka – pierwszy produkt WL”

 • Rafał pisze:

  Hej Konradzie, czy jest szansa że ten produkt będzie miał wersję audiobooka tzn. wersję czytaną, jeżeli będzie tylko w formie e-booka?

 • Adam pisze:

  No wreszcie :) Mam tylko nadzieje, ze slowo ”niedlugo” nie oznacza wrzesnia lub pazdziernika i na lato moj umysl wzbogaci sie o ta cala wiedze :)

 • Adam pisze:

  Z tego co sie orientuje, to przez dlugi okres czasu pracowales nad ksiazka ”Tajemnica atrakcyjności – Bądź ogniem a nie ćma”
  Czy to jest ten sam produkt, tylko pod innym tytulem???

 • Tomek pisze:

  Fajnie, że pojawiła się jakaś informacja o produkcie ;) Czy to mowa o tym produkcie, o którym informację pojawiły się w komentarzach w poprzednich wpisach?
  Ciekaw jestem czy ten planowany produkt, będzie w jakimś stopniu innowacyjny, od tego co do tej pory wydał Marcin ADEPT Szabelski ?

 • Adventurer pisze:

  Rafał – produkt będzie składał się z 2 części:

  Część pierwsza będzie pisana i jest to celowe – będą tam ćwiczenia do wykonywania.

  Część druga będzie w formie audio – może spiszemy to audio i dodamy w formie pdfa ale nie obiecuję.

  Adam – niedługo oznacza czerwiec. A co do książki “sekret seksualnej atrakcyjności” to sprawa jest znacznie grubsza – nie będzie to jedna książka – niestety a może stety – a to dlatego że będzie opisany cały proces uwodzenia – no i na dodatek będzie z tym wszystkim kurs domowy – czyli ćwiczenia do wykonywania – nie koniecznie w domu :-)

  Tomek – w tym produkcie podejdziemy do uwodzenia od strony naturalnej – czyli jak stać się naturalnie atrakcyjnym dla kobiet – czyli jak zaszczepić w sobie naturalny magnes, jak zmienić przekonania, jak wyjść ze swojej strefy komfortu, jak przyciągać do siebie kobiety bez stosowania wyuczonych tekstów, rutyn, schematów tylko dzięki podążaniu za fundamentalnymi zasadami. Ten produkt nie będzie przeznaczony dla ludzi którzy przesiedzieli całe życie w szafie i nagle się obudzili ze snu, obejrzeli Harrego Pottera i myślą że za pomocą magicznej techniki sprawią że dziewczyny zaczną rzucać w nich majtkami. Wyjaśnimy dokładnie czym jest naturalne uwodzenie i dlaczego uwodzenia można się uczyć i nauczyć. Nakreślimy także mądre ramy – aby nie “tworzyli” się debile z kciukiem w tyłku słuchający nagrań z hipnozą mając nadzieje że to sprawi że będą odnosić sukcesy na stopie relacji damsko męskich.

  Ten produkt jest ogromnym krokiem na przód i wstępem do bardziej zaawansowanych rzeczy. Nie wydam produktu dotyczącego sekretu seksualnej atrakcyjności w którym uczę krok po kroku jak sprawić aby kobieta uwolniła swoją seksualną, dziką i pełną szaleństwa stronę osobowości dlatego że jeśli nie będziesz miał właściwej postawy, nie będziesz czuł się komfortowo ze swoją seksualnością, z seksualnością kobiet to nie doświadczysz w życiu sytuacji w których kobiety same otwarcie Ci mówią że chcą uprawiać z Tobą seks itp. W tym produkcie wyjaśnię dokładnie dlaczego faceci potykają się w relacjach z kobietami i dlaczego nie udaje im się pokierować interakcji z kobietą w taki sposób aby zmierzała ona szybko w kierunku intymności. Uświadomienie sobie tego da Ci możliwość do wprowadzania zmian i otworzenie swojego umysłu na prawdziwą magię :-)

  Pozdro
  Adventurer

 • Paweł pisze:

  Czy w tym nowym produkcie pojawią się jakieś treści, które wyjaśniacie swoimi słowami, a mogliście się o nich dowiedzieć na Waszym szkoleniu Hot Seat 2 u RSD ?

 • Adventurer pisze:

  RSD to RSD – WarsawLair to WarsawLair. Zarówno my jak i RSD odnosimy się do wielu nurtów wiedzy – począwszy od NLP idąc przez socjotechniki a kończąc na duchowości. Na pewno wyjaśnimy wiele rzeczy które były do tej pory nie jasne. W tym produkcie będzie także tematyka której wiele osób nie porusza w swoich produktach – czyli JAK zbudować w sobie postawę, jakie poczynić kroki aby się zmienić. Produkt nie będzie tylko wiedzą w stylu: “Taka i taka cecha jest atrakcyjna.” tylko pokaże Ci drogę jak możesz stać się bardziej naturalnie atrakcyjnym mężczyzną, jak złapać byka za rogi i odnosić sukcesy. Ten produkt jest monetą która jak wiesz ma dwie strony. Jeśli nie jesteś gotów na zmianę, jeśli jesteś osobą która tylko fantazjuje i chce czytać o uwodzeniu, chce czytać o seksie ale go nie uprawiać to ten produkt cię zdołuje – i tak ma być. Jeśli jesteś zdeterminowany do zmiany, jeśli chcesz odnosić sukcesy to ten produkt pomoże Ci zdobyć postawę i stawać się bardziej naturalnie atrakcyjnym dla kobiet.

  Pozdro

 • Tomek pisze:

  Czy materiał zawarty w tym produkcie jest zbliżony do tego czego uczycie na szkoleniach ?

 • Adventurer pisze:

  Tomek – szczerze to Twoje pytanie jest dla mnie abstrakcyjne – a zwłaszcza słowo “zbliżony”. A to dlatego że jeśli byłeś u nas na szkoleniach to wiesz że poruszamy bardzo wiele kwestii i czasem odchodzimy od schematycznego prowadzenia szkolenia. Szkolenia na żywo mają to do siebie że możemy dawać informacje zwrotne i dopasowywać przekazywane informacje, sposób prowadzenia szkolenia do potrzeb i obecnego poziomu klientów. Odpowiadając na Twoje pytanie ujmę to tak – materiał który będzie zawarty w produkcie wyrasta z tego czego uczymy na szkoleniach ale nie jest tym samym co szkolenie.

  Pozdro

 • Paweł pisze:

  Czy w tym nowym produkcie będą jakieś BONUSY oraz czy znajdą się jakieś treści w formie VIDEO ?

 • Adventurer pisze:

  Hej musicie się uzbroić w cierpliwość – niedługo będziecie wiedzieć wszystko o tym produkcie :-)

 • Bartek pisze:

  Cześć, mógłbyś nakreślić ile około będzie kosztował ten produkt ?

 • Adventurer pisze:

  Nie taniej niż Johnnie Walker Red Label – nie drożej niż Johnnie Walker Blue Label. :-) Na razie ceny konkretnej nie ustaliliśmy.

 • Bartek pisze:

  Adventurer kiedy będzie premiera ? :)

 • Adventurer pisze:

  Hej już niedługo, produkt jest w etapie finalnym :-) Trochę się przeciągnęło bo Solid wraz z Adeptem pojechali do Egiptu w ramach programu “uwodzenie bez granic”. Na dodatek wiele osób wyjechało teraz na wakacje więc robienie kampanii teraz nie jest zbyt dobrym pomysłem.

  Pozdro

 • Rafał pisze:

  Hej, a coś o związkach w tym produkcie będzie? :)

 • Adventurer pisze:

  Rafał produkt skupia się na wielu aspektach relacji damsko męskich. Dużo poświęcamy uwagi atrakcyjności. Na pewno studiowanie tego produktu pozwoli Ci być dużo bardziej atrakcyjnym dla swojej kobiety. Pełny związek partnerski składa się generalnie z 3 elementów:

  1) Namiętność – to jest wzajemny pociąg
  2) Intymność – to jest bliskość emocjonalna i zażyłość
  3) Zaangażowanie – to jest wysiłek jaki wkładacie w swoją relację i w siebie nawzajem.

  Ten produkt pozwoli Ci się stać bardziej pociągającym, uziemionym i wyśrodkowanym.

  Pozdro

 • Rafał pisze:

  Na początku września można się spodziewać premiery SNU?

 • Adventurer pisze:

  Tak :-) we wrześniu już będzie.

 • Konrad pisze:

  Adventurer, gdzie mogę nabyć ten poradnik?
  możesz wrzucić link?

  z góry dzieki

Leave a Reply

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.