Archive for październik, 2015

PostHeaderIcon SSA2

CO NOWEGO?

BLOG ZDECHŁ?

 

Witaj… jak widzisz dawno mnie tutaj nie było i nie pojawiały się nowe wpisy. To nie, dlatego że mi się nie chciało i nie, dlatego że jestem leniwy. Chociaż szczerzę muszę przyznać, że za bardzo nie chce mi się umieszczać artykułów na tym brzydkim blogu, :-) dlatego przyszedł czas na zmiany, ale o tym zaraz. Nie pisałem także, dlatego że pracowałem nad kolejną odsłoną SSA. I tutaj właśnie chcę poinformować, że kolejna odsłona SSA jest już prawie skończona. Zostały jeszcze poprawki i technikalia.


Teraz małe sprostowanie. Ostatnia część SSA przez Marcina (Adepta) została niefortunnie opisana, jako SSA2. Tak, więc wyjaśniam. Ta część, którą wydałem ostatnio to CZĘŚĆ PIERWSZA. Wspomniana część dotyczyła radzenia sobie z lękiem przed podejściem, rozpoczynaniem rozmowy z obcymi kobietami, angażowaniem ich w interakcję i wibrowaniu z nimi. W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA, która niebawem się ukażę nauczam jak wzbudzić w kobiecie POCIĄG SEKSUALNY do własnej osoby. To jest naprawdę, ale naprawdę, ale naprawdę bardzo ważny temat. Podczas mojej przygody z całą tematyką uwodzenia zdałem sobie sprawę, że wiele rzeczy po prostu dla mnie nie pracuje, że pewne koncepcje są dalekie od rzeczywistości, więc podróżowałem w chaosie szukając rozwiązań i wzorców. Przerobiłem wiele różnych sprzecznych koncepcji po to, aby dotrzeć do sedna tematu. To, co kiedyś wydawało mi się POCIĄGIEM kobiety do mężczyzny okazało się być krótkotrwałym zaciekawieniem, które wcale nie musi przekładać się na relacje intymną z kobietą.  Wielu facetów zastanawia się „Jak mam zainteresować sobą kobietę?”. W części pierwszej SSA wyjaśniłem implikacje, jakie są związane z takim stawianiem sprawy. Ten, kto zapoznał się z poradnikiem ten wie, o co chodzi.


W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA opiszę rzeczy, które mogą Cię zmiażdżyć. Wyjaśnię dokładnie, na czym polega seksualizowanie wibracji, jaka iskrzy między Tobą a kobietą, jak wyciągać na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety. Wyjaśnię, jakie pozornie niezwiązane z seksualnością potrzeby są istotne w procesie uwodzenia. Dam całą masę KONKRETNYCH I SPRAWDZONYCH narzędzi, które pozwolą Ci podsycać niepostrzeżenie napięcie seksualne. Nie będzie, więc mowy o tym, że kobieta będzie rozmawiała z Tobą przez grzeczność. Nic z tych rzeczy. Jeśli czytałeś SSA1 to wiesz, co to są ramy. Wiesz, co to jest rama interakcji. Tak, więc nauczę Cię narzędzi, które pozwolą Ci zacząć ustawiać seksualną ramę interakcji. Mam tutaj na myśli to, że jedyny kierunek, w jakim będzie mogła zmierzać Twoja interakcja z kobietą to intymność. Żadne bycie kolegą, tamponem emocjonalnym, terapeutą itp. Ułożę wszystko także w konkretną strategię abyś miał wyczucie czasu i wiedział, kiedy używać konkretnych narzędzi. Tak, więc… nie ma tutaj mowy o bzdurach w stylu: „Musisz być naturalny…, musisz zdać się na instynkt…”. Nie to coś więcej, to rzemiosło. Jeśli czytałeś mój poradnik: „Sekrety naturalnego uwodzenia”. To wiesz, że ten cały trend „naturalnego uwodzenia” to bzdura wyssana z palca. Wiesz o tym, że każdy facet, który stał się dobry z kobietami przeszedł jakąś wewnętrzną przemianę i zdobył pewne umiejętności, pewne narzędzia. Są faceci, którzy mieli dogodne środowisko i dobre wzorce i podłapywali różne rzeczy od innych. Prawda jest jedna – każdy facet, który dziś jest dobry z kobietami włożył w to jakiś wysiłek. Jeśli ktoś Ci mówi, że tak nie było, że „on po prostu taki jest…” to albo ściemnia, albo się z Tobą przekomarza i mami Cię abyś zadawał mu pytania i go podziwiał… albo po prostu jest tak nieświadomy, że nie ma wglądu w swoje zachowania, postawę i w swój proces edukacji, jaki niewątpliwie przeszedł… Tak, więc jeśli jakiś cudem jesteś totalnie świeży i czytasz ten tekst to chce Ci powiedzieć jedną rzecz: „Bycia dobrym z kobietami nie wyekstrahujesz z powietrza…” wszelkie gadanie o tym że wystarczy być sobą, być pewnym siebie i wystarczy być zdecydowanym jest fajne gdy już taki jesteś.


Jest jednak fundamentalne pytanie:


„Jak się takim stać?”


Jak?


Ćwicząc rzemiosło. Gdy jesteś już dobrym rzemieślnikiem czas i pora iść dalej… czas i pora na większą spontaniczność, na improwizowanie i zabawę. To tak jak z nauką gry na instrumencie. Najpierw opanowujesz podstawy. Weźmy gitarę, która towarzyszy mi już od 10 lat. Najpierw uczysz się chwytów, opanowujesz skale muzyczne a potem zaczyna się większa zabawa z improwizacją i komponowaniem. Wyobrażasz sobie jak by brzmiała improwizowana solówka gitarowa osoby, która dopiero, co wzięła gitarę do ręki?


Zobacz na to zdjęcie:Nie zapłaciłbym za ten „bohomaz” złotówki, ale jakiś koneser sztuki zapłacił za niego sporo pieniędzy. I teraz posłuchaj…, gdy masz charakter, masz duszę, ale i masz rzemiosło, gdy przyswoiłeś fundamenty, gdy wiesz, co w trawie piszczy to wtedy Twoje „abstrakcyjne” dzieła trafią w serca ludzi. Trafią, bo będą TWOJE. Tak, więc zadaj sobie realistyczne pytanie:


Czy wierzysz w ekspresowe diety odchudzające? Czy wierzysz w tabletki, które w dwa dni podwoją Twoją masę mięśniową? Jeśli nie jesteś naiwniakiem to nie wierzysz. Wiesz, że aby odnieś sukces trzeba na niego pracować. Trzeba wiedzieć jak, gdzie, kiedy i z kim. Nie wystarczy Ci motywacja i zapał do działania. Jeśli czytałeś Sekrety Naturalnego Uwodzenia to jest to dla Ciebie oczywiste!!!Ok… tak, więc już niedługo ukaże się DRUGA CZĘŚĆ SSA, z której nauczysz się konkretnych narzędzi. Dostaniesz pędzle i farby, które pozwolą Ci zacząć malować piękne obrazy przedstawiające Twoje sukcesy.

 PROMOCJA TRWA DO PIĄTKU (27.11.2015)

KLIKNIJ MNIE :-)

Dla stałych klientów ceny niższe. Zapraszam do kontaktu – adventurer@wl.com.pl

 

I na zakończenie… ten blog już niedługo zniknie… Ale to nie znaczy, że to koniec… to nowy początek… nowego bloga.


Pozdrawiam serdecznie

Konrad (Adventurer)

WL

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.