Archive for kwiecień, 2015

PostHeaderIcon Tylko dla Kursantów

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE


Ten wpis skierowany jest tylko do naszych klientów szkoleń.

<


Jak wiecie zapowiadałem, że zrobię szkolenie zaawansowane dla wybrańców. To znaczy, że nie każdy może w nim uczestniczyć. Tłumaczyłem dokładnie, czemu tak jest, ale się powtórzę. Jesteśmy ludźmi i nie każdy człowiek, którego poznajemy zostaje naszym kumplem czy koleżanką. Są różni ludzie. Szkolenie, które będę organizował jest dla ludzi, którzy są odpowiedzialni i dbają o innych ludzi. Dlatego nie wpuszczę na to szkolenie będącego na haju testosteronowym myślącym wyłącznie o swojej przyjemności, albo chcącego sobie lub innym coś udowodnić faceta. Tym bardziej nie wpuszczę na to szkolenie pewnego siebie i ogarniętego faceta, w którego życiu centrum odgrywa jego ego.


Czemu?


Bo na szkoleniu poruszymy bardzo głębokie tematy i dam narzędzia, które w rękach nieodpowiedniego ale bystrego mężczyzny będą przynosić więcej zła niż dobroci. Jak wiemy w uwodzeniu chodzi o zabawę, dobre emocje i fajne chwile. Facet, który chce uzyskiwać satysfakcję nawet, jeśli kosztem tego jest złe samopoczucie kobiety, odgrywać się za coś, udowadniać sobie lub innym nie jest mile widziany na szkoleniu, jakie będę organizował.


Więc drogi kursancie. Jeśli chcesz nauczyć się wyższego poziomu gry. Jeśli chcesz nauczyć się jak dokładnie działa pociąg, jakich narzędzi i w jakiej strategii możesz użyć aby przyciągnąć kobietę do siebie, jak odkrywać i wyciągać na wierzch seksualne oblicze kobiet, jeśli chcesz wejść do tajemnego seksualnego ogrodu kobiet to napisz do mnie meila na Adventurer@wl.com.pl lub odezwij się na forum wl. Tajemna wiedza zostanie między nami a buraki niech drapią się po głowie i rzucają teksty w stylu: “Ohhh ten koleś na pewno ma kupę szmalu!” / “Tylko zdziry się nim interesują”


Pozdro

Adventurer

WL

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.