Archive for luty, 2014

PostHeaderIcon

 

MOŻESZ PATRZEĆ

NIE DOTYKAĆ!!!

Czyli jak zdobyć kokietkę…

 

Może zdarzyło Ci się spotkać kobietę która wykorzystuje swoje wdzięki do tego aby bawić się emocjami facetów. Jak zapewne wiesz, a jeśli nie wiesz to Cię informuje że kobiety pożądają być pożądane. Trzeba jednak dodać do tego że kobiety pożądają być pożądane przez mężczyzn którzy im się podobają. Jeśli taki mężczyzna pożąda kobietę to ona zaczyna się nakręcać i podejmować flirt który może zmierzać w stronę intymności.

 

Generalnie flirt ma dwa oblicza:

 

1) Flirt dla zabawy – Może on zawierać podteksty seksualne ale tak naprawdę jest tylko niewinną zabawą która nigdzie nie prowadzi. Ten rodzaj flirtu może mieć formę „sprawdzenia się” i podbudowywania swojego poczucia wartości.

 

2) Flirt na serio – To taki rodzaj flirtu który ma szczery podtekst. Jeśli kobieta tak z Tobą flirtuje a Ty wiesz co robić to jest jasne że prędzej czy później wylądujecie w łóżku.

 

Oczywiście możesz sobie flirtować z kobietą dla zabawy podczas gdy w jej ciele będzie rozwijać się napięcie seksualne i ona będzie to odbierać jako flirt na serio. W takiej sytuacji zaczyna się ona przywiązywać do interakcji z Tobą i do pożądanego rezultatu ( jakim jest wydawanie zwierzęcych odgłosów podczas chwili zapomnienia). Jeśli tak robiłeś to wiesz jakie są konsekwencje flirtowania dla zabawy z dziewczyną która odbiera że robisz to na serio :-)

 

Ok. ale nie o tym jest ten artykuł.

 

Niektóre kobiety są bardzo cwane i doskonale znają swoją naturę. Mam tutaj na myśli to że wiedzą że pożądają być pożądane – może nie koniecznie są tego świadome ale na jakimś poziomie zdają sobie z tego sprawę. Takie kobiety dla rozrywki mogą nakręcać na siebie facetów którzy im się nie podobają. One jednak nie dają po sobie tego poznać. Często robią to nie tyle co po to aby potwierdzać swoją kobiecą moc (to oczywiście też jest dla nich ważne) ale po to aby uzyskiwać jakieś korzyści i nic nie dawać w zamian, albo kokietować dalej i odsłaniać troszkę więcej swoich wdzięków. A to wszystko po to ABY MIEĆ poczucie kontroli nad facetem.

 

Niektórzy kolesie próbują zdobywać takie kobiety poprzez obrażanie ich albo podważanie ich atrakcyjności. Taka postawa totalnie nie działa. Takie kobiety nie są głupie i wiedzą że jak facet jej dosrywa to robi to dlatego że coś chce ugrać, albo interpretują zachowania faceta jako manifestację jego kompleksów.

 

Aby zdobyć taką kobietę musisz odebrać jej kontrolę i jednocześnie być dla niej emocjonalnie znaczącym. Znaczy to tyle że musisz ją w jakiś sposób intrygować swoją osobą i jednocześnie komunikować że masz ją w poważaniu. To może się wydawać ciężkim do ogarnięcia. Napiszę inaczej – musisz stać się w pewnym sensie męskim odpowiednikiem jej. Czyli kokietować, bawić się zainteresowaniem kobiet Twoją osobą. Nakręcać ją dla własnej rozrywki, flirtować z nią dla jaj, a jeśli ona zacznie łapać się na haczyk to uciekać od niej i ją olewać. Jeśli widzisz jakiekolwiek oznaki zaangażowania z jej strony to okazujesz że jesteś totalnie nie przywiązany do relacji z nią. Może Ci się to wydawać totalnie kontr-intuicyjne. Musisz jednak zrozumieć że taka kobieta naprawdę chce utracić kontrolę, chce zostać wessana w emocje które będą większe niż ona sama. Ona ciągle spotyka gości którzy się do niej przystawiają i łapią na haczyk.

 

Więc jeśli jesteś kolejnym gościem który do niej podchodzi i mówi jak piękna jest i jak bardzo chciałbyś ją poznać to ona oczywiście będzie pozytywna… ale będzie wodzić Cię za nos :-)

 

Jak więc przyciągnąć taką kobietę do siebie? Już częściowo udzieliłem Ci odpowiedzi. Chce zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – takie kokieteryjne kobiety bardzo często nie mają problemów ze swoją seksualnością, są one bardzo śmiałe i nie czują potrzeby wypierania swoich seksualnych pragnień. Potrafią swobodnie rozmawiać o seksie i nakręcać tym facetów. Innymi słowy one nie przepraszają za swoje seksualne pragnienia, wykorzystują bez skrupułów swoje wdzięki do tego aby dobrze się bawić i pompować swoje emocje. Jeśli będziesz spinał poślady przy takiej kobiecie, napalał się na nią to będziesz przez nią odbierany tak samo jak facet przez striptizerkę której płaci za taniec. Nie chcesz być klientem i nie chcesz łapać się na haczyk. Kluczem do sukcesu jest totalne bycie nie przywiązanym do pożądanego rezultatu. Mówiąc językiem podwórkowym – miej wyj…ane a będzie Ci dane. Musisz jej zademonstrować że nie masz celu, że nic od niej nie chcesz tylko po prostu się dobrze bawisz i grasz sobie z nią w grę: „Pokaż mi jak bardzo mnie uwielbiasz” gdy ona zacznie grać z Tobą w tą grę to odwracasz się do niej d… i idziesz szukać wrażeń gdzie indziej. Może Ci się to wydawać brutalne i nie etyczne – jeśli tak myślisz to najprawdopodobniej nigdy nie miałeś takiej kobiety w swoim życiu i jeśli dalej będziesz tak myślał to nie będziesz miał. Wprowadź w życie takiej kobiety trochę dramaturgii, rozegraj ją jej własną bronią a jej rzeczywistość się załamie.

 

Baw się i nie traktuj wszystkiego zbyt serio.

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.