Archive for styczeń, 2014

PostHeaderIcon

JEDNO-NOCNA PRZYGODA

& NIEZLICZONE NOCE SEKSU

 

W dzisiejszym wpisie chce zwrócić uwagę na pewną ciekawą kwestię.

 

Wielu facetów chce różnych rzeczy.

 

● Jedni chcą zdobywać ogromną ilość kobiet i nasycać swoje pożądanie.

 

● Inni chcą poznawać wiele kobiet i dawać im ogromną przyjemność, wnosić wartość w ich życie i zostawiać w lepszym stanie niż je poznali.

 

● Inni chcą poznać jedną wyjątkową kobietę, założyć rodzinę i żyć z nią do końca życia

 

● Jeszcze inni chcą mieć mnóstwo przelotnych i niezbyt głębokich relacji z kobietami.

 

W tym wpisie zrobimy pewne rozróżnienie między uwodzeniem nastawionym na szybki seks a uwodzeniem nastawionym na niezliczone noce seksu.

 

Po pierwsze musisz zrozumieć, że każda kobieta ma swoje różne twarze. To jak się przy niej prezentujesz i to, co przekazujesz na swój temat odpala jej różne części osobowości. I tak przy jednym facecie kobieta będzie grzeczna, statyczna i nastawiona na stabilizację a przy innym będzie dzika, pełna namiętności, bez ograniczeń i rezerwy. I tutaj mała uwaga – jeśli chcesz stworzyć długoterminową relację Twoja osobowość musi być kompilacją takich cech aby odpalać w kobiecie te dwie skrajne twarze. Jeśli masz tendencję do traktowania swojej kobiety „inaczej” jeśli uważasz że z nią nie możesz zrealizować tych fantazji które mógłbyś zrealizować z przypadkowo poznaną kobietą to możesz mieć pewien problem.

 

W podrywie nastawionym na szybki seks skupiasz się bardziej na zaprezentowaniu się w takim świetle, aby jak najszybciej obudzić w kobiecie jej dziką stronę osobowości. Jesteś bardziej dominujący, agresywny i nieustępliwy. Tutaj bardzo pomocny jest podejście bezpośrednie, w którym jak taran idziesz po swoje. Podchodzisz do kobiety mówisz, że Cię kręci i obchodzisz jej wszystkie testy. Nie budujesz z nią szczególnie nici porozumienia, ani więzi tylko ustawiasz takie ramy i tak kształtujesz jej tożsamość w twoim towarzystwie (nie będę się tutaj w to zagłębiał, bo jest to temat dla bardziej zaawansowanych – nauczam tego na szkoleniach) aby ona uwolniła swoją seksualną stronę natury. Opisze to także szerzej w jednym z produktów, jaki niedługo wydam.

 

Oczywiście podryw nastawiony na szybki seks jest ryzykowny. Dzieje się tak, dlatego że łamiesz przy tym wiele zasad, dynamicznie eskalujesz dotyk.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak dotykać kobietę, jak eskalować dotyk, jak przejść do pocałunku, jak sprawić, aby kobieta sama się do Ciebie przystawiała i zachęcała do seksu to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Już niedługo wraz z Marcinem (Adeptem) wydamy kurs, który pozwoli Ci robić cuda. Wielu narzędzi i technik, jakie są zawarte w tym produkcie wcześniej nie uczyliśmy. Teraz jednak będziesz miał możliwość poznać unikatowe i sekretne narzędzia, które nie tyle, co pozwolą Ci eskalować dotyk w kierunku seksu, ale także nakłonić kobietę do tego, aby sama zaczęła się do Ciebie kleić. Jeśli jesteś naszym klientem VIP i byłeś na ostatnim seminarium zorganizowanym w ramach Sekretów Naturalnego Uwodzenia to widziałeś film jak nasz kursant w 20 minut od poznania kobiety ma ją już u siebie w domu :-) wiadomo, w jakim celu. W tym produkcie nauczymy Cie jeszcze bardziej zaawansowanych rzeczy – nauczysz się jak sprawić, aby kobieta nie tyle, co była Ci uległa i była gotowa pójść do Ciebie, ale także jak sprawiać, aby ona aktywnie uczestniczyła w tym, co robisz i okazywała Ci swoją czułość.

 

Produkt będzie się nazywał:

 

Sekrety Uwodzenia Dotykiem

 

Jeśli chodzi o podryw nastawiony na „niezliczone noce seksu” to musisz być bardziej nastawiony na budowanie komfortu, więzi i eskalować dotyk w taki sposób, aby zbyt szybko nie przekroczyć linii dzielącej dotyk intymny od dotyku, który wzbudza seksualne podniecenie. Ucząc uwodzenia jesteśmy skupieni właśnie na “niezliczonych nocach seksu”. Nie chcesz być przecież gościem który stawia tylko na szybką grę. Chcesz mieć większą skrzynkę z narzędziami. Mniemam także że atrakcyjną kobietę chciałbyś mieć na dłużej w swoim życiu niż tylko na jedną noc. Na dodatek jeśli spróbujesz uwieść szybko kobietę która Ci się bardzo podoba i Ci to nie wyjdzie to stracisz możliwość fajnej relacji. Jeśli jesteś panem nagrodą i twierdzisz że jeśli z jedną Ci nie wyszło to będzie następna która “doceni to że zostawisz ją w lepszym stanie niż ten w którym się znajdowała gdy ją poznałeś” to puknij się w głowę i spójrz prawdzie w oczy. Gdy obcujesz z naprawdę atrakcyjną i fajną kobietą i w konsekwencji tego co robisz niszczysz możliwości to jest to do dupy.

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

 

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.