Archive for grudzień, 2013

PostHeaderIcon PODRYW

NIEPISANE ZASADY PODRYWU

Witaj. Dzisiaj wyjaśnię pewną ciekawą kwestię i pułapkę, w jaką wpadają początkujący entuzjaści uwodzenia, którzy dorwali się do czytania jakiś materiałów.

 

Zanim jednak to zrobimy przyjrzyj się uważnie powyższemu zdjęciu i określ, co na tym zdjęciu ma miejsce, jak kto myśli, jakie ma emocje.

 

Ok. Zaczynajmy.

 

Może kiedyś spotkałeś się ze stwierdzeniem, że mili kolesie kończą, jako ostatni. Może nawet słyszałeś starą piosenkę odnoszącą się do bycia miłym.

 

 

Może nawet stwierdziłeś, że to dranie i skur…le pociągają kobiety. W końcu w społeczeństwie zobaczysz wielu ku…ów, którzy odnoszą sukcesy z kobietami. Musisz jednak wiedzieć, że dupki to często kolesie, którym kobieta złamała serce i oni przeszli przeobrażenie. Zamknęli swoje serce stali się bardziej oschli i przez to w pewien sposób nieprzywiązani emocjonalnie do pożądanego rezultatu. Dupki także stawiają bardziej na swoje dobro i potrafią bez skrupułów odwrócić się na pięcie, jeśli kobieta nie wchodzi w ich rzeczywistość. Niektórzy idą o krok dalej i są brutalni i biją kobiety. Jednak ani postawa grzecznego chłopca ani dupka nie jest zadowalająca. Uważam, że trzeba mieć cechy zarówno grzecznego gościa jak i dupka. Musisz wiedzieć, kiedy zatrzymać potok emocjonalnego poruszenia (jej testy) i odwrócić się na pięcie. Musisz wiedzieć jak ustawiać granice. Jeśli chodzi o bycie miłym to nie ma w tym nic złego. Musisz zrozumieć, że to nie mili faceci kończą bieg, jako ostatni a kolesie, którzy są patetyczni, żenujący i żałośni. Żałośni kolesie to tacy, którzy uwierzyli w kłamstwa na temat miłości, kobiet i seksu – żyją wedle tych kłamstw i próbują wciskać je innym. Wiesz chodzi mi o kolesi, którzy kupują dziewczynom czekoladki, kwiaty, są nad wyraz „romantyczni” myśląc że dzięki temu wkupią się w łaski kobiety która jest ich obsesją.

 

Okkkkkkk. Wróćmy do zdjęcia z początku tego wpisu.

 

Jeśli się uważnie przyjrzałeś to na drugim planie jest koleś ze skrzywioną miną, który patrzy się w stronę dziewczyny. Mowa ciała dziewczyny ze szlugiem wskazuje, że myśli ona o sobie jak o księżniczce. Z kolei koleś, który przy niej stoi jest trochę skonsternowany i w nią wpatrzony.

 

Jeśli interesujesz się już jakiś czas uwodzeniem to może wyciągnąłeś błędne wnioski i uważasz, że w interakcji z kobietą nie powinna nakreślać się rama sugerująca, że ją podrywasz, że chcesz dobrać się do jej majtek i przeżyć z nią chwile zapomnienia na… kanapie… pralce… podłodze… biurku jej ojca. Może myślałeś, że jeśli kobieta dowie się, że chcesz z nią stworzyć typową relację mężczyzna – kobieta i to bardzo szybko to ją to odstraszysz. Może starałeś się robić wszystko, aby nie ustawiła się tak zwana „rama podrywu”, bo myślałeś, że wtedy Twoja wartość będzie poniżej wartości kobiety. Może myślałeś, że nie możesz okazywać kobiecie zainteresowania, jeśli nie masz pewności, że ona jest zainteresowana Tobą. To ma wiele wspólnego z ramami. Nie chce się tutaj rozwodzić nad tematyką ram. Wyjaśnię ten temat permanentnie w moim nowym produkcie:

 

SEKRET SEKSUALNEJ ATRAKCYJNOŚCI

Jak poprzez różnego rodzaju prowokacje i radzenie sobie

z testami kobiet rozpalać w nich pożądanie

 

Chce jednak wyjaśnić tutaj w skrócie, czym jest rama interakcji. Rama interakcji to ukryte znaczenie całej interakcji, to założenie określające, czym jest, dokąd zmierza i jakie panują zasady w interakcji. I teraz jedna kwestia – tak jak mapa nie jest terenem tak rama interakcji nie jest interakcją tylko percepcją dotyczącą tej interakcji. W uwodzeniu chcesz ustawić taką ramę interakcji, która będzie prowadzić was wprost do intymności. Jest na to kilka sposobów. Jedne wymagają większych umiejętności a inne mniejszych. Jeśli chcesz uczyć się podrywu to sugeruję Ci abyś zaczął od podejścia bezpośredniego – czyli podchodzisz do dziewczyny i wykładasz przed nią swoją intencję i sprawiasz że ona chce płynąć z jej nurtem. Czyli podchodzisz do dziewczyny i mówisz np. „Hej zatrzymaj się na chwilę… muszę Ci coś powiedzieć… gdybym tego nie zrobił to plułbym sobie przez cały dzień w brodę. Spodobałaś mi się i stwierdziłem, że podejdę Cię poznać.”. Poćwicz to podejście. Dopiero później zabierz się za podejście pośrednie. Podejście pośrednie nie może być wymówką dla Twoich seksualnych pragnień. Nie możesz podchodzić pośrednio, dlatego że boisz się odrzucenia, boisz się, że kobieta nie uzna Cię za atrakcyjnego, jeśli od razu pokażesz jej swoją intencję. Podejście pośrednie kreuje dla kobiety wiarygodną wymówkę – nie będę się tutaj jednak nad tym rozwodził.

 

Chce Ci uświadomić, że nie ma nic złego w ramie podrywu. Jeśli podobasz się kobiecie to ona będzie szczęśliwa, gdy będziesz okazywał jej swoje zainteresowanie i komunikował, że chcesz stworzyć z nią relację mężczyzna – kobieta. Poeksperymentuj i dowalaj się do dziewczyn. Po chwili rozmowy możesz na przykład powiedzieć coś w stylu: „Ooooo tak już Cię lubię… musisz przestać być taka urocza, bo będę się do Ciebie zalecał jak napalony ogier…”, Możesz także iść dalej za ciosem i oskarżać ją o to, że prowokuje Cię seksualnie mówiąc np.: „Hejjj przestań być taką kusicielką… przez Ciebie będę chodził przez resztę dnia na trzech nogach… chyba nie powinienem z Tobą rozmawiać.”. Możesz to robić ze swoimi koleżankami. Nie przejmuj się, jeśli dziewczyna nie będzie nad wyraz entuzjastycznie na to reagować. Jeśli jednak nie zrobi totalnie krzywej miny i z dezaprobatą w głosie powie: „Nigdy bym Ci nie uległa.” To masz zielone światło i dalej możesz się do niej przystawiać. Nie bierz, więc wielu rzeczy za pewnik, jakich się uczysz z różnych materiałów uwodzenia. Jest naprawdę wiele dróg, które prowadzą do celu – buduj swoje poglądy na własnych doświadczeniach. Materiały jakie czytasz to idee do wypróbowania.

 

Baw się!!!

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

 

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.