Archive for the ‘Atrakcyjność’ Category

PostHeaderIcon SSA2

CO NOWEGO?

BLOG ZDECHŁ?

 

Witaj… jak widzisz dawno mnie tutaj nie było i nie pojawiały się nowe wpisy. To nie, dlatego że mi się nie chciało i nie, dlatego że jestem leniwy. Chociaż szczerzę muszę przyznać, że za bardzo nie chce mi się umieszczać artykułów na tym brzydkim blogu, :-) dlatego przyszedł czas na zmiany, ale o tym zaraz. Nie pisałem także, dlatego że pracowałem nad kolejną odsłoną SSA. I tutaj właśnie chcę poinformować, że kolejna odsłona SSA jest już prawie skończona. Zostały jeszcze poprawki i technikalia.


Teraz małe sprostowanie. Ostatnia część SSA przez Marcina (Adepta) została niefortunnie opisana, jako SSA2. Tak, więc wyjaśniam. Ta część, którą wydałem ostatnio to CZĘŚĆ PIERWSZA. Wspomniana część dotyczyła radzenia sobie z lękiem przed podejściem, rozpoczynaniem rozmowy z obcymi kobietami, angażowaniem ich w interakcję i wibrowaniu z nimi. W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA, która niebawem się ukażę nauczam jak wzbudzić w kobiecie POCIĄG SEKSUALNY do własnej osoby. To jest naprawdę, ale naprawdę, ale naprawdę bardzo ważny temat. Podczas mojej przygody z całą tematyką uwodzenia zdałem sobie sprawę, że wiele rzeczy po prostu dla mnie nie pracuje, że pewne koncepcje są dalekie od rzeczywistości, więc podróżowałem w chaosie szukając rozwiązań i wzorców. Przerobiłem wiele różnych sprzecznych koncepcji po to, aby dotrzeć do sedna tematu. To, co kiedyś wydawało mi się POCIĄGIEM kobiety do mężczyzny okazało się być krótkotrwałym zaciekawieniem, które wcale nie musi przekładać się na relacje intymną z kobietą.  Wielu facetów zastanawia się „Jak mam zainteresować sobą kobietę?”. W części pierwszej SSA wyjaśniłem implikacje, jakie są związane z takim stawianiem sprawy. Ten, kto zapoznał się z poradnikiem ten wie, o co chodzi.


W DRUGIEJ CZĘŚCI SSA opiszę rzeczy, które mogą Cię zmiażdżyć. Wyjaśnię dokładnie, na czym polega seksualizowanie wibracji, jaka iskrzy między Tobą a kobietą, jak wyciągać na światło dzienne seksualną stronę osobowości kobiety. Wyjaśnię, jakie pozornie niezwiązane z seksualnością potrzeby są istotne w procesie uwodzenia. Dam całą masę KONKRETNYCH I SPRAWDZONYCH narzędzi, które pozwolą Ci podsycać niepostrzeżenie napięcie seksualne. Nie będzie, więc mowy o tym, że kobieta będzie rozmawiała z Tobą przez grzeczność. Nic z tych rzeczy. Jeśli czytałeś SSA1 to wiesz, co to są ramy. Wiesz, co to jest rama interakcji. Tak, więc nauczę Cię narzędzi, które pozwolą Ci zacząć ustawiać seksualną ramę interakcji. Mam tutaj na myśli to, że jedyny kierunek, w jakim będzie mogła zmierzać Twoja interakcja z kobietą to intymność. Żadne bycie kolegą, tamponem emocjonalnym, terapeutą itp. Ułożę wszystko także w konkretną strategię abyś miał wyczucie czasu i wiedział, kiedy używać konkretnych narzędzi. Tak, więc… nie ma tutaj mowy o bzdurach w stylu: „Musisz być naturalny…, musisz zdać się na instynkt…”. Nie to coś więcej, to rzemiosło. Jeśli czytałeś mój poradnik: „Sekrety naturalnego uwodzenia”. To wiesz, że ten cały trend „naturalnego uwodzenia” to bzdura wyssana z palca. Wiesz o tym, że każdy facet, który stał się dobry z kobietami przeszedł jakąś wewnętrzną przemianę i zdobył pewne umiejętności, pewne narzędzia. Są faceci, którzy mieli dogodne środowisko i dobre wzorce i podłapywali różne rzeczy od innych. Prawda jest jedna – każdy facet, który dziś jest dobry z kobietami włożył w to jakiś wysiłek. Jeśli ktoś Ci mówi, że tak nie było, że „on po prostu taki jest…” to albo ściemnia, albo się z Tobą przekomarza i mami Cię abyś zadawał mu pytania i go podziwiał… albo po prostu jest tak nieświadomy, że nie ma wglądu w swoje zachowania, postawę i w swój proces edukacji, jaki niewątpliwie przeszedł… Tak, więc jeśli jakiś cudem jesteś totalnie świeży i czytasz ten tekst to chce Ci powiedzieć jedną rzecz: „Bycia dobrym z kobietami nie wyekstrahujesz z powietrza…” wszelkie gadanie o tym że wystarczy być sobą, być pewnym siebie i wystarczy być zdecydowanym jest fajne gdy już taki jesteś.


Jest jednak fundamentalne pytanie:


„Jak się takim stać?”


Jak?


Ćwicząc rzemiosło. Gdy jesteś już dobrym rzemieślnikiem czas i pora iść dalej… czas i pora na większą spontaniczność, na improwizowanie i zabawę. To tak jak z nauką gry na instrumencie. Najpierw opanowujesz podstawy. Weźmy gitarę, która towarzyszy mi już od 10 lat. Najpierw uczysz się chwytów, opanowujesz skale muzyczne a potem zaczyna się większa zabawa z improwizacją i komponowaniem. Wyobrażasz sobie jak by brzmiała improwizowana solówka gitarowa osoby, która dopiero, co wzięła gitarę do ręki?


Zobacz na to zdjęcie:Nie zapłaciłbym za ten „bohomaz” złotówki, ale jakiś koneser sztuki zapłacił za niego sporo pieniędzy. I teraz posłuchaj…, gdy masz charakter, masz duszę, ale i masz rzemiosło, gdy przyswoiłeś fundamenty, gdy wiesz, co w trawie piszczy to wtedy Twoje „abstrakcyjne” dzieła trafią w serca ludzi. Trafią, bo będą TWOJE. Tak, więc zadaj sobie realistyczne pytanie:


Czy wierzysz w ekspresowe diety odchudzające? Czy wierzysz w tabletki, które w dwa dni podwoją Twoją masę mięśniową? Jeśli nie jesteś naiwniakiem to nie wierzysz. Wiesz, że aby odnieś sukces trzeba na niego pracować. Trzeba wiedzieć jak, gdzie, kiedy i z kim. Nie wystarczy Ci motywacja i zapał do działania. Jeśli czytałeś Sekrety Naturalnego Uwodzenia to jest to dla Ciebie oczywiste!!!Ok… tak, więc już niedługo ukaże się DRUGA CZĘŚĆ SSA, z której nauczysz się konkretnych narzędzi. Dostaniesz pędzle i farby, które pozwolą Ci zacząć malować piękne obrazy przedstawiające Twoje sukcesy.

 PROMOCJA TRWA DO PIĄTKU (27.11.2015)

KLIKNIJ MNIE :-)

Dla stałych klientów ceny niższe. Zapraszam do kontaktu – adventurer@wl.com.pl

 

I na zakończenie… ten blog już niedługo zniknie… Ale to nie znaczy, że to koniec… to nowy początek… nowego bloga.


Pozdrawiam serdecznie

Konrad (Adventurer)

WL

PostHeaderIcon SSA1

NOWY PRODUKT WL JUŻ
NIEBAWEM SIĘ UKAŻE :-)


Witam wszystkich po długiej przerwie. Chciałbym poinformować, że prace nad kolejną odsłoną Sekretu Seksualnej Atrakcyjności dobiegają końca.


Tym razem przygotowałem dla was poradnik, który porusza 7 fundamentalnych tematów związanych z uwodzeniem.


1)   Czym jest chemia i jak ją kreować


2)   Radzenie sobie z lękiem przed podejściem


3)   Przyciąganie do siebie kobiet, które uważają, że nie jesteś w ich typie


4)   Rozpoczynanie rozmowy z obcymi kobietami


5)   Angażowanie kobiet w interakcję i sprawianie, aby chciały abyś kontynuował z nimi znajomość


6)   Jak już nigdy nie martwić się tym, co powiedzieć podczas interakcji z kobietą


7)   Jak wzbudzać w kobietach pociąg do własnej osoby.


Tak jak poprzednio będzie dostępny poradnik i kurs domowy. W kursie domowy zajmiemy się wprowadzaniem nowej wiedzy w życie. Co innego jest znać drogę a co innego nią podążać. Dam Ci także całą masę ćwiczeń. Będą to chociażby ćwiczenia, które pozwolą Ci zneutralizować lęk przed podejściem do nieznajomej kobiety i zastąpić go fascynacją!!! Tak, więc będzie cała masa przydatnych i praktycznych informacji!!!

I po promocji. Poradnik już jest niedostępny :-(


Stałych klientów którzy śledzą tego bloga zapraszam do kontaktu przez meila :-) (Adventurer@wl.com.pl) Dla was jest cena przedpremierowa.


Pozdrawiam

Konrad (Adventurer)

WL

PostHeaderIcon Tylko dla Kursantów

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE


Ten wpis skierowany jest tylko do naszych klientów szkoleń.

<


Jak wiecie zapowiadałem, że zrobię szkolenie zaawansowane dla wybrańców. To znaczy, że nie każdy może w nim uczestniczyć. Tłumaczyłem dokładnie, czemu tak jest, ale się powtórzę. Jesteśmy ludźmi i nie każdy człowiek, którego poznajemy zostaje naszym kumplem czy koleżanką. Są różni ludzie. Szkolenie, które będę organizował jest dla ludzi, którzy są odpowiedzialni i dbają o innych ludzi. Dlatego nie wpuszczę na to szkolenie będącego na haju testosteronowym myślącym wyłącznie o swojej przyjemności, albo chcącego sobie lub innym coś udowodnić faceta. Tym bardziej nie wpuszczę na to szkolenie pewnego siebie i ogarniętego faceta, w którego życiu centrum odgrywa jego ego.


Czemu?


Bo na szkoleniu poruszymy bardzo głębokie tematy i dam narzędzia, które w rękach nieodpowiedniego ale bystrego mężczyzny będą przynosić więcej zła niż dobroci. Jak wiemy w uwodzeniu chodzi o zabawę, dobre emocje i fajne chwile. Facet, który chce uzyskiwać satysfakcję nawet, jeśli kosztem tego jest złe samopoczucie kobiety, odgrywać się za coś, udowadniać sobie lub innym nie jest mile widziany na szkoleniu, jakie będę organizował.


Więc drogi kursancie. Jeśli chcesz nauczyć się wyższego poziomu gry. Jeśli chcesz nauczyć się jak dokładnie działa pociąg, jakich narzędzi i w jakiej strategii możesz użyć aby przyciągnąć kobietę do siebie, jak odkrywać i wyciągać na wierzch seksualne oblicze kobiet, jeśli chcesz wejść do tajemnego seksualnego ogrodu kobiet to napisz do mnie meila na Adventurer@wl.com.pl lub odezwij się na forum wl. Tajemna wiedza zostanie między nami a buraki niech drapią się po głowie i rzucają teksty w stylu: “Ohhh ten koleś na pewno ma kupę szmalu!” / “Tylko zdziry się nim interesują”


Pozdro

Adventurer

WL

PostHeaderIcon SSA3

NOWY PRODUKT WL

Witajcie


Chcę ogłosić, że mój nowy produkt jest już prawie gotowy. Niedługo dowiecie się kiedy będzie można go nabyć.


To co stworzyłem nie możne być już nazwane poradnikiem bowiem oprócz książki i audiobook przygotowałem także kurs domowy (w postaci wideo prezentacji), który ma na celu jeszcze bardziej rozwinąć wiedzę jaką zawarłem w poradniku i nauczyć Cię PRAKTYCZNYCH umiejętności.


Będą dwie wersje produktu. Wersja z kursem domowym i bez kursu.

 

KONIEC PROMOCJI :-(

www.uwodzenie.org/ssa

Pozdrawiam

Adventurer

WL

PostHeaderIcon SUD

SEKRETY UWODZENIA DOTYKIEM

http://uwodzenie.org/sud

 

Obiecywany od jakiegoś czasu produkt – SUD jest już dostępny.

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

 

PostHeaderIcon

 

MOŻESZ PATRZEĆ

NIE DOTYKAĆ!!!

Czyli jak zdobyć kokietkę…

 

Może zdarzyło Ci się spotkać kobietę która wykorzystuje swoje wdzięki do tego aby bawić się emocjami facetów. Jak zapewne wiesz, a jeśli nie wiesz to Cię informuje że kobiety pożądają być pożądane. Trzeba jednak dodać do tego że kobiety pożądają być pożądane przez mężczyzn którzy im się podobają. Jeśli taki mężczyzna pożąda kobietę to ona zaczyna się nakręcać i podejmować flirt który może zmierzać w stronę intymności.

 

Generalnie flirt ma dwa oblicza:

 

1) Flirt dla zabawy – Może on zawierać podteksty seksualne ale tak naprawdę jest tylko niewinną zabawą która nigdzie nie prowadzi. Ten rodzaj flirtu może mieć formę „sprawdzenia się” i podbudowywania swojego poczucia wartości.

 

2) Flirt na serio – To taki rodzaj flirtu który ma szczery podtekst. Jeśli kobieta tak z Tobą flirtuje a Ty wiesz co robić to jest jasne że prędzej czy później wylądujecie w łóżku.

 

Oczywiście możesz sobie flirtować z kobietą dla zabawy podczas gdy w jej ciele będzie rozwijać się napięcie seksualne i ona będzie to odbierać jako flirt na serio. W takiej sytuacji zaczyna się ona przywiązywać do interakcji z Tobą i do pożądanego rezultatu ( jakim jest wydawanie zwierzęcych odgłosów podczas chwili zapomnienia). Jeśli tak robiłeś to wiesz jakie są konsekwencje flirtowania dla zabawy z dziewczyną która odbiera że robisz to na serio :-)

 

Ok. ale nie o tym jest ten artykuł.

 

Niektóre kobiety są bardzo cwane i doskonale znają swoją naturę. Mam tutaj na myśli to że wiedzą że pożądają być pożądane – może nie koniecznie są tego świadome ale na jakimś poziomie zdają sobie z tego sprawę. Takie kobiety dla rozrywki mogą nakręcać na siebie facetów którzy im się nie podobają. One jednak nie dają po sobie tego poznać. Często robią to nie tyle co po to aby potwierdzać swoją kobiecą moc (to oczywiście też jest dla nich ważne) ale po to aby uzyskiwać jakieś korzyści i nic nie dawać w zamian, albo kokietować dalej i odsłaniać troszkę więcej swoich wdzięków. A to wszystko po to ABY MIEĆ poczucie kontroli nad facetem.

 

Niektórzy kolesie próbują zdobywać takie kobiety poprzez obrażanie ich albo podważanie ich atrakcyjności. Taka postawa totalnie nie działa. Takie kobiety nie są głupie i wiedzą że jak facet jej dosrywa to robi to dlatego że coś chce ugrać, albo interpretują zachowania faceta jako manifestację jego kompleksów.

 

Aby zdobyć taką kobietę musisz odebrać jej kontrolę i jednocześnie być dla niej emocjonalnie znaczącym. Znaczy to tyle że musisz ją w jakiś sposób intrygować swoją osobą i jednocześnie komunikować że masz ją w poważaniu. To może się wydawać ciężkim do ogarnięcia. Napiszę inaczej – musisz stać się w pewnym sensie męskim odpowiednikiem jej. Czyli kokietować, bawić się zainteresowaniem kobiet Twoją osobą. Nakręcać ją dla własnej rozrywki, flirtować z nią dla jaj, a jeśli ona zacznie łapać się na haczyk to uciekać od niej i ją olewać. Jeśli widzisz jakiekolwiek oznaki zaangażowania z jej strony to okazujesz że jesteś totalnie nie przywiązany do relacji z nią. Może Ci się to wydawać totalnie kontr-intuicyjne. Musisz jednak zrozumieć że taka kobieta naprawdę chce utracić kontrolę, chce zostać wessana w emocje które będą większe niż ona sama. Ona ciągle spotyka gości którzy się do niej przystawiają i łapią na haczyk.

 

Więc jeśli jesteś kolejnym gościem który do niej podchodzi i mówi jak piękna jest i jak bardzo chciałbyś ją poznać to ona oczywiście będzie pozytywna… ale będzie wodzić Cię za nos :-)

 

Jak więc przyciągnąć taką kobietę do siebie? Już częściowo udzieliłem Ci odpowiedzi. Chce zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – takie kokieteryjne kobiety bardzo często nie mają problemów ze swoją seksualnością, są one bardzo śmiałe i nie czują potrzeby wypierania swoich seksualnych pragnień. Potrafią swobodnie rozmawiać o seksie i nakręcać tym facetów. Innymi słowy one nie przepraszają za swoje seksualne pragnienia, wykorzystują bez skrupułów swoje wdzięki do tego aby dobrze się bawić i pompować swoje emocje. Jeśli będziesz spinał poślady przy takiej kobiecie, napalał się na nią to będziesz przez nią odbierany tak samo jak facet przez striptizerkę której płaci za taniec. Nie chcesz być klientem i nie chcesz łapać się na haczyk. Kluczem do sukcesu jest totalne bycie nie przywiązanym do pożądanego rezultatu. Mówiąc językiem podwórkowym – miej wyj…ane a będzie Ci dane. Musisz jej zademonstrować że nie masz celu, że nic od niej nie chcesz tylko po prostu się dobrze bawisz i grasz sobie z nią w grę: „Pokaż mi jak bardzo mnie uwielbiasz” gdy ona zacznie grać z Tobą w tą grę to odwracasz się do niej d… i idziesz szukać wrażeń gdzie indziej. Może Ci się to wydawać brutalne i nie etyczne – jeśli tak myślisz to najprawdopodobniej nigdy nie miałeś takiej kobiety w swoim życiu i jeśli dalej będziesz tak myślał to nie będziesz miał. Wprowadź w życie takiej kobiety trochę dramaturgii, rozegraj ją jej własną bronią a jej rzeczywistość się załamie.

 

Baw się i nie traktuj wszystkiego zbyt serio.

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

PostHeaderIcon PODRYW

NIEPISANE ZASADY PODRYWU

Witaj. Dzisiaj wyjaśnię pewną ciekawą kwestię i pułapkę, w jaką wpadają początkujący entuzjaści uwodzenia, którzy dorwali się do czytania jakiś materiałów.

 

Zanim jednak to zrobimy przyjrzyj się uważnie powyższemu zdjęciu i określ, co na tym zdjęciu ma miejsce, jak kto myśli, jakie ma emocje.

 

Ok. Zaczynajmy.

 

Może kiedyś spotkałeś się ze stwierdzeniem, że mili kolesie kończą, jako ostatni. Może nawet słyszałeś starą piosenkę odnoszącą się do bycia miłym.

 

 

Może nawet stwierdziłeś, że to dranie i skur…le pociągają kobiety. W końcu w społeczeństwie zobaczysz wielu ku…ów, którzy odnoszą sukcesy z kobietami. Musisz jednak wiedzieć, że dupki to często kolesie, którym kobieta złamała serce i oni przeszli przeobrażenie. Zamknęli swoje serce stali się bardziej oschli i przez to w pewien sposób nieprzywiązani emocjonalnie do pożądanego rezultatu. Dupki także stawiają bardziej na swoje dobro i potrafią bez skrupułów odwrócić się na pięcie, jeśli kobieta nie wchodzi w ich rzeczywistość. Niektórzy idą o krok dalej i są brutalni i biją kobiety. Jednak ani postawa grzecznego chłopca ani dupka nie jest zadowalająca. Uważam, że trzeba mieć cechy zarówno grzecznego gościa jak i dupka. Musisz wiedzieć, kiedy zatrzymać potok emocjonalnego poruszenia (jej testy) i odwrócić się na pięcie. Musisz wiedzieć jak ustawiać granice. Jeśli chodzi o bycie miłym to nie ma w tym nic złego. Musisz zrozumieć, że to nie mili faceci kończą bieg, jako ostatni a kolesie, którzy są patetyczni, żenujący i żałośni. Żałośni kolesie to tacy, którzy uwierzyli w kłamstwa na temat miłości, kobiet i seksu – żyją wedle tych kłamstw i próbują wciskać je innym. Wiesz chodzi mi o kolesi, którzy kupują dziewczynom czekoladki, kwiaty, są nad wyraz „romantyczni” myśląc że dzięki temu wkupią się w łaski kobiety która jest ich obsesją.

 

Okkkkkkk. Wróćmy do zdjęcia z początku tego wpisu.

 

Jeśli się uważnie przyjrzałeś to na drugim planie jest koleś ze skrzywioną miną, który patrzy się w stronę dziewczyny. Mowa ciała dziewczyny ze szlugiem wskazuje, że myśli ona o sobie jak o księżniczce. Z kolei koleś, który przy niej stoi jest trochę skonsternowany i w nią wpatrzony.

 

Jeśli interesujesz się już jakiś czas uwodzeniem to może wyciągnąłeś błędne wnioski i uważasz, że w interakcji z kobietą nie powinna nakreślać się rama sugerująca, że ją podrywasz, że chcesz dobrać się do jej majtek i przeżyć z nią chwile zapomnienia na… kanapie… pralce… podłodze… biurku jej ojca. Może myślałeś, że jeśli kobieta dowie się, że chcesz z nią stworzyć typową relację mężczyzna – kobieta i to bardzo szybko to ją to odstraszysz. Może starałeś się robić wszystko, aby nie ustawiła się tak zwana „rama podrywu”, bo myślałeś, że wtedy Twoja wartość będzie poniżej wartości kobiety. Może myślałeś, że nie możesz okazywać kobiecie zainteresowania, jeśli nie masz pewności, że ona jest zainteresowana Tobą. To ma wiele wspólnego z ramami. Nie chce się tutaj rozwodzić nad tematyką ram. Wyjaśnię ten temat permanentnie w moim nowym produkcie:

 

SEKRET SEKSUALNEJ ATRAKCYJNOŚCI

Jak poprzez różnego rodzaju prowokacje i radzenie sobie

z testami kobiet rozpalać w nich pożądanie

 

Chce jednak wyjaśnić tutaj w skrócie, czym jest rama interakcji. Rama interakcji to ukryte znaczenie całej interakcji, to założenie określające, czym jest, dokąd zmierza i jakie panują zasady w interakcji. I teraz jedna kwestia – tak jak mapa nie jest terenem tak rama interakcji nie jest interakcją tylko percepcją dotyczącą tej interakcji. W uwodzeniu chcesz ustawić taką ramę interakcji, która będzie prowadzić was wprost do intymności. Jest na to kilka sposobów. Jedne wymagają większych umiejętności a inne mniejszych. Jeśli chcesz uczyć się podrywu to sugeruję Ci abyś zaczął od podejścia bezpośredniego – czyli podchodzisz do dziewczyny i wykładasz przed nią swoją intencję i sprawiasz że ona chce płynąć z jej nurtem. Czyli podchodzisz do dziewczyny i mówisz np. „Hej zatrzymaj się na chwilę… muszę Ci coś powiedzieć… gdybym tego nie zrobił to plułbym sobie przez cały dzień w brodę. Spodobałaś mi się i stwierdziłem, że podejdę Cię poznać.”. Poćwicz to podejście. Dopiero później zabierz się za podejście pośrednie. Podejście pośrednie nie może być wymówką dla Twoich seksualnych pragnień. Nie możesz podchodzić pośrednio, dlatego że boisz się odrzucenia, boisz się, że kobieta nie uzna Cię za atrakcyjnego, jeśli od razu pokażesz jej swoją intencję. Podejście pośrednie kreuje dla kobiety wiarygodną wymówkę – nie będę się tutaj jednak nad tym rozwodził.

 

Chce Ci uświadomić, że nie ma nic złego w ramie podrywu. Jeśli podobasz się kobiecie to ona będzie szczęśliwa, gdy będziesz okazywał jej swoje zainteresowanie i komunikował, że chcesz stworzyć z nią relację mężczyzna – kobieta. Poeksperymentuj i dowalaj się do dziewczyn. Po chwili rozmowy możesz na przykład powiedzieć coś w stylu: „Ooooo tak już Cię lubię… musisz przestać być taka urocza, bo będę się do Ciebie zalecał jak napalony ogier…”, Możesz także iść dalej za ciosem i oskarżać ją o to, że prowokuje Cię seksualnie mówiąc np.: „Hejjj przestań być taką kusicielką… przez Ciebie będę chodził przez resztę dnia na trzech nogach… chyba nie powinienem z Tobą rozmawiać.”. Możesz to robić ze swoimi koleżankami. Nie przejmuj się, jeśli dziewczyna nie będzie nad wyraz entuzjastycznie na to reagować. Jeśli jednak nie zrobi totalnie krzywej miny i z dezaprobatą w głosie powie: „Nigdy bym Ci nie uległa.” To masz zielone światło i dalej możesz się do niej przystawiać. Nie bierz, więc wielu rzeczy za pewnik, jakich się uczysz z różnych materiałów uwodzenia. Jest naprawdę wiele dróg, które prowadzą do celu – buduj swoje poglądy na własnych doświadczeniach. Materiały jakie czytasz to idee do wypróbowania.

 

Baw się!!!

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

 

PostHeaderIcon Bez Moralności

NORMY SPOŁECZNE & UWODZENIE

Kolejny temat, którym chce się z Tobą podzielić czytelniku dotyczy norm społecznych i tego jak można je wykorzystywać w uwodzeniu. Dzisiaj zrobimy wprowadzenie.

 

Zacznijmy od podstaw.

 

Wiele gości, którzy odkrywają ukrytą społeczność i materiały dotyczące uwodzenia często wchodzą na ścieżkę „bycia dupkiem” i „buntownikiem”. Sam kiedyś to przechodziłem. Tuż po szkoleniu BadBoya moje podejście do kobiet diametralnie się zmieniło. Myślałem wtedy coś w stylu: „To małe suki kłamczuchy. Będę z nimi robił, co tylko chce!” Robiłem wtedy mocne i aroganckie podejścia. Raz to zahaczało raz nie. Raz całowałem się z dziewczyną po 2 minutach od poznana a raz po 10 a czasami w ogóle. Często kobiety nazywały mnie „wieprzem”, „bajerantem”, „Psem na baby”, „dupkiem” któremu brak etyki i hamulców. Podchodziłem do kobiet z konkretnym planem i jak czołg jechałem tam gdzie chciałem. Łamałem przy tym wiele zasad społecznych, ignorowałem znajomych dziewczyny, olewałem to, że ma chłopaka i stoi on obok niej. Moje miało być po prostu na wierzchu i tyle. Pamiętam jak kiedyś podszedłem na parkiecie do dziewczyny – złapałem za ramię, odwróciłem i powiedziałem: „Ty i ja dzisiejszej nocy.” I bez czekania na reakcje nachyliłem się do pocałunku. Ona biernie uległa i dała mi takiego małego buziaka. Za chwilę na swoim ramieniu poczułem rękę jakiegoś gościa. Odwróciłem się i zobaczyłem przerażone oczy. Koleś powiedział: „Co Ty wyprawiasz to moja dziewczyna!!!” Spojrzałem się wtedy na niego z politowaniem i powiedziałem: „A skąd ja to miałem wiedzieć, co?” i odszedłem szukać nowych wrażeń. Jak widzisz wszelkie zasady moralne miałem głęboko gdzieś. Coś w tym jest, bo jeśli jesteś osobą, która ma hamulce to pewnych rzeczy nie zrobisz, podczas gdy kobieta będzie w głębi oczekiwać, że zrobisz. Ona jednak nie będzie chciała za pewne rzeczy wziąć odpowiedzialności. Jeśli uważasz, że „nie masz nic do stracenia” to dasz z siebie znacznie więcej i popchniesz granice tak daleko, że w takiej sytuacji inni ludzie powiedzieliby: „Przepraszam, ale ja wychodzę.”. Tamten okres w życiu nauczył mnie bardzo, bardzo dużo. Przejrzałem wiele masek, jakie noszą kobiety i rozłupałem mity dotyczące atrakcyjności, uwodzenia i relacji. Pamiętam jak spotykałem się z kobietą, która nie oznajmiła mi, że ma chłopaka. To mogło skończyć się naprawdę źle… Na szczęście wilk był syty i owca pozostała cała.

 

Kobiety mają swoje wewnętrzne mechanizmy selekcji seksualnej. Ich natura robi swoje. Ta prawda może być bolesna dla niektórych ludzi. Jeśli facet jest typowym romantykiem wychowywanym tylko przez mamę to może być mu ciężko się z tym oswoić.

 

W pewnym momencie swojego życia zdałem sobie sprawę, że bycie „dupkiem” i takie łamanie zasad społecznych nie jest fajne. Nie chodzi jednak o to, że robiłem coś złego. Nic z tych rzeczy – kobiety uczestniczyły we wszystkim, co z nimi robiłem z tym, że nie brały na siebie brzemienia odpowiedzialności. Ba ja je z nich celowo zdejmowałem po to, aby mogły czuć się ze sobą dobrze. Osoba nieświadoma społecznie może powiedzieć coś w stylu: „To jest bezczelna manipulacja… jak można te biedne istoty zaciągać do łóżka… to jest krzywdzące…”. Kobiety nie są głupie. Są bardzo inteligentne towarzysko i można od nich się nauczyć bardzo, bardzo dużo. Ja jednak biorę brzemię odpowiedzialności na swoje ramiona – tak trzeba.

 

Kobiety potrzebują wiarygodnej wymówki, aby mogły iść z facetem do łóżka w sposób, jaki nie jest aprobowany społecznie. Ona oczekuje, że facet to zrozumie i będzie dbał o jej dobre imię. Jeśli kobieta, która ma faceta chce się z Toba przespać to będzie się tak zachowywać, aby nie mogła zostać osądzona i „rozszyfrowana”. Niektóre kobiety nawet nie przyznają się do tego, że mają faceta po to, aby nie odstraszyć zalotnika, który im się podoba.

 

Na dzisiaj tyle.

 

Bardzo interesuje mnie Twoja opinia czytelnik. Możesz napisać w komentarzach, co sądzisz. Jeśli chcesz się na mnie wyżyć i powiedzieć, co o mnie myślisz to możesz to zrobić pod warunkiem, że zachowasz poziom a Twoja krytyka wniesie coś do tematu. Jeśli po prostu chcesz wylać swoją żółć to komentarz jaki napiszesz nie zostanie opublikowany.

 

Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon Miejsce na Twoje pytania.

CZEGO CHCIAŁBYŚ SIĘ DOWIEDZIEĆ?

 

Witaj czytelniku. Jak wiesz (a jeśli nie wiesz to Cię informuję) że niedawno pojawił się nasz pierwszy produkt czyli Sekrety Naturalnego Uwodzenia. Wyjaśnialiśmy tam wiele fundamentalnych zagadnień dotyczących atrakcyjności i drogi która prowadzi w kierunku bycia naturalnie atrakcyjnym dla kobiet.

 

Obecnie pracuje nad kolejnymi materiałami które będą przed wszystkim skupiać się na tym co robić i jak to robić aby uwieść kobietę. Stąd moja prośba do Ciebie. Napisz mi proszę w komentarzach czego chciałbyś się dowiedzieć, jaki temat Cię trapi, co jest dla Ciebie nie zrozumiałe. Już teraz mogę Cię poinformować że niedługo pojawi się mój produkt w którym będę pisał o różnych testach, obiekcjach, sztucznych barierach kobiet i tym jak sobie z nimi radzi w taki sposób aby trafić z kobietą bardzo szybko do łóżka. Nawet w przeciągu 20 – 30 minut od poznania.

 

Zostaw więc poniżej w komentarzach swoje pytanie.

Pozdro

Adventurer

PostHeaderIcon CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

Dzisiaj kolejne nagranie :-)

 

 

Ponownie zapraszam na webinar który odbędzie się w  poniedziałek 16 września o g. 20. i będzie dotyczył Naturalnego Uwodzenia i Atrakcyjności.

 

Wstęp bez rejestracji w  linku poniżej:
http://www.gvolive.com/conference,55464655

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.