Archive for the ‘Metoda Pośrednia’ Category

PostHeaderIcon Mity dotyczące podejścia pośredniego

BZDURY NA TEMAT PODEJŚCIA

POŚREDNIEGO SPRZEDAWANE

W INTERNECIE


Na samym wstępie – do jednego celu może prowadzić wiele dróg…

Ok. dzisiaj poczułem wenę, aby podzielić się moim przemyśleniami na temat bzdur, jakie są serwowane odnośnie podejścia pośredniego.

 

Czytałem w internecie i oglądałem filmiki paru gości, którzy pałają wielkim entuzjazmem do podejścia bezpośredniego. Entuzjazm jest super, ale myślenie na skróty już nie. Lubie powtarzać słowa:

 

„Jeśli Twoim jedynym narzędziem jest młotek to wszystko będziesz postrzegał jako gwoździe.”

 

Wiele osób wychodzi z błędnego założenia, że podejście bezpośrednie to „klucz do sukcesu z kobietami”, że podejście bezpośrednie polega na okazywaniu kobiecie szczerości, wyrażaniu swojej intencji a podejście pośrednie to „przemykaniem pod radarem”, „bycie nie szczerym”, „perfidne manipulowanie” „ukrywanie swoich intencji” itp.

 

Z czego to wynika?

 

Z totalnego braku zrozumienia, na czym polega podejście pośrednie i nie wchodzenie w perspektywę innych mężczyzn, którzy uczą się uwodzenia. Odważę się nawet pójść o krok dalej – directowcy, którzy wyśmiewają podejście pośrednie to gołodupcy (którzy bardzo często noszą w sobie wewnętrzny żal do kobiet i wcześniej byli zbyt grzeczni i nieśmiali, aby otwarcie i bezpośrednio komunikować swoje męskie pragnienia i seksualnie komunikować się z kobietami. Tacy kolesie z obrzydzenia do wcześniejszego obrazu siebie, do bycia wcześniej frajerem odpychają wszystko, co jest nie bezpośrednie, okrężne i frajerskie – na dodatek wydaje im się, że podejście pośrednie jest właśnie wyrazem frajerstwa) z rozdymanym ego do granic absurdu, którym się wydaje, że mają monopol na to, co jest właściwe i co działa na kobiety.

 

Entuzjastów podejścia bezpośredniego jest cała masa wśród trenerów uwodzenia a to, dlatego że filozofia directowa jest banalnie prosta i wydaje się taka naturalna. Przyciąga ona także kolesi, którym brak jest pierwiastka męskiego i poprzez podążanie za bezpośrednim podejście do relacji damsko męskich zaczynają czuć, że odzyskują jaja. Ta filozofia opiera się w dużej mierze na nie przepraszaniu za swoje męskie pragnienia i podchodzeniu do kobiet w taki sposób, aby z miejsca okazać im swoje zainteresowanie i dalej prowadzić interakcję opartą na ramie – relacja typowo damsko – męska.

 

Kolesie, którzy dewaluują wartość podejścia pośredniego sugerują, że przy podejściu bezpośrednim kobieta:

 

1) Z miejsca wie, jakie są Twoje intencje i dzięki temu nie będzie ona się zastanawiać, po co do niej podszedłeś.


2) Dzięki temu, że kobieta wie, że jesteś nią zainteresowany to zyskasz w jej oczach większą atrakcyjność.


3) Kobieta będzie pod wrażeniem Twojej odwagi, tego, że jesteś taki męski, bezpośredni i pewny siebie.


4) Dzięki temu, że kobieta wie, dlaczego do niej podszedłeś ułatwi Ci to dalsze posuwanie znajomości w kierunku intymności.


5) Podejście bezpośrednie daje Ci dominację nad interakcją.


Szczerze – to wszystko to gówno prawda, jeśli kobieta nie jest skupiona na bieżącej chwili i zaangażowana w interakcję z Tobą. Podczas podejścia bezpośredniego kobieta z miejsca może Cię osądzić, okazać brak zainteresowania i po prostu odejść. Nie zaintryguje ją Twoja szczerość, Twoja pewność siebie, jeśli będzie uważać, że Twoje uznanie nie ma dla niej wartości, że Twoja akceptacja jest jak psie gówno leżące na ulicy, na które ona musiała zwrócić uwagę, aby w nie nie wdepnąć. Oczywiście nigdy nie będziesz w stanie przyciągnąć do siebie każdej kobiety. Możesz jednak zyskać zestaw umiejętności, który będzie działać jak sieć rybacka.

 

Aby Ci  zobrazować to, co napisałem powyżej o podejściu bezpośrednim opiszę jednego klienta, który był na naszym szkoleniu. Koleś był wzrostu Dannego DeVito, miał odstające uszy i nosił okulary, które nie dodawały mu uroku. Zrobiliśmy z nim parę ćwiczeń dotyczących wewnętrznej gry i stał się maszyną do podejść, nie czuł lęku przed podejście, nie przejmował się odrzuceniami. Po prostu walił jedno podejście za drugim. Podchodził do dziewczyn stosując wyłącznie podejście bezpośrednie. Po około 30 podejściach podszedł do mnie i powiedział: „Konrad nie mam już siły na dalsze podejścia, czuje się wypalony. Nie zaangażowałem żadnej kobiety w interakcję ze mną. Wszystkie dziewczyny po prostu nie reagują na moje podejścia. Czuje, że się im nie podobam, że nie umiem ich zaintrygować.” To, co mnie zaintrygowało w sposobie, jaki mówił te słowa to poczucie bezradności, jakie wypisało się na jego twarzy. Ta bezradność nie polegała jednak na tym, że uważał on, że jest za brzydki, za niski tylko na tym, że nie wie, co ma robić, nie wie, na czym się skupić i jak popchnąć swoją krzywą nauczania do przodu. Porozmawiałem z nim jakiś czas i wyjaśniłem krok po kroku, co ma zrobić, jak ma wykorzystać podejście pośrednie do wykreowania swojej atrakcyjności w „oczach” kobiety. Był zdeterminowany, słuchał uważnie i widać było, że wciąga każdą radę tak intensywnie jak ćpun na głodzie wciąga kreskę koki. Wyposażony w nowe umiejętności poszedł robić podejścia. Ja skupiłem się na rozmowie z dziewczyną… Nagle zdałem sobie sprawę, że on nie wraca. Nie przychodzi o nic się zapytać. Poszedłem przejść się po klubie… I wiesz, co? Stał jak pieprzony alfons z dwiema dziewczynami zawieszonymi na jego ramionach, które śmiały się z tego, co do nich mówił. Inni kolesie przechodzili i opadały im kopary ze zdziwienia, niektórzy nawet rzucali mu negatywne komentarze i szturchali go ramieniem. Widać było, że myślą coś w stylu: „Ten mały karypel… ten mały krasnal dostaje takie reakcje ze strony kobiet? O co chodzi przecież jestem lepszy od niego… lepiej wyglądam.” Jak widziałem to z boku to myślałem: „Może i lepiej wyglądasz, ale jesteś gamoniem.”.  Gra dla wielu facetów jest inna, dlatego właśnie na szkoleniach uczymy różnych stylów kreowania swojej atrakcyjności w oczach kobiety. Na dzień dzisiejszy mogę wyróżnić dziewięć różnych stylów kreowania swojej atrakcyjności w oczach kobiety. Podejście bezpośrednie to jeden z tych stylów. Dla jednych facetów ten styl działa dla innych nie. A jeśli coś nie działa to nie ma sensu robić ciągle to samo i oczekiwać, że uzyska się inny rezultat.

 

Oczywiście, aby była jasność – nie jestem nastawiony krytycznie do podejścia bezpośredniego. Uważam to podejście za jak najbardziej przydatne. Nie jest ono jednak jedyną opcją i nie daje bardzo przewidywalnych rezultatów. Intensywne podejścia bezpośrednie bazują w dużym stopniu na bombie emocjonalnej. Wchodzisz z wysoką energią i zarażasz kobietę swoim stanem. Robisz dobre pierwsze wrażenie. Uważam jednak, że znacznie ważniejsze jest ostatnie wrażenie jakie robisz i że meta nie start mówi co kto wart. Twoje pierwsze wrażenie może być świetne, ale jeśli tylko jesteś gościem, który bazuje na wrażeniu to prędzej czy później kurtyna opadnie i Twoje „Ja” ukarze się kobiecie.

 

W następnym wpisie umieszczę artykuł, który kiedyś napisałem na temat podejścia bezpośredniego.

 

Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

PostHeaderIcon SKRZYDŁOWANIE (część 2)

ZASADY SKRZYDŁOWANIA  

Część 2


Dzisiaj kontynuujemy temat dotyczący zasad szkrzydłowania. Oto kolejne zasady:


Zasada numer 4: Jeśli staniesz się skuteczniejszy od kolegi naucz go jak robić to, co Ty robisz. Jeśli nie jesteś świadom, tego, co dla Ciebie działa lub jeśli to, co działa dla Ciebie nie działa dla kolegi to pomóż mu znaleźć jego silną stronę i ją rozwinąć.


Czasami będzie się zdarzać sytuacja, że jeden z was będzie utykał i nie będzie mógł znaleźć sposobu na rozwiązanie swojego słabego punktu. Jeśli utknąłeś to musisz uwolnić się od EGO i zacząć szukać rozwiązać. Z tego właśnie powodu swobodnie powinieneś rozmawiać na temat swoich słabych punktów ze swoim skrzydłowym a on powinien Ci pomagać w poradzeniu sobie z nimi. Czasami może zdarzyć się taka sytuacja, że żaden z was nie będzie umiał poradzić sobie z czymś, bo nie będzie umiał zlokalizować gdzie pies jest pogrzebany. Taka sytuacja jest odpowiednikiem nieświadomej niekompetencji – mam przez to na myśli, że nie jesteś świadom, w czym jesteś niekompetentny. Nie masz wglądu nie tyle, co w przyczynę słabego punktu tylko w to, w czym jesteś NIEKOMPETENTNY. Mówiąc prościej nie wiesz, czego nie umiesz i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że to, czego nie umiesz istnieje i jest istotne. Faceci potrafią tworzyć w swoich głowach niezłe filozofie, które same w sobie mogą być słabym punktem. Arystoteles zauważył, że istnieje coś takiego jak przyczyna sprawcza. Przyczyna sprawcza to myśli, postrzeganie czegoś, sposób myślenia, który w ogromnym stopniu jest źródłem rezultatów, jakie uzyskujesz. Mając tego świadomość dajemy klientom naszych szkoleń nie tylko skuteczne strategie zachowań, ale również sposoby postrzegania podrywu, flirtu, seksu, siebie samego a to wszystko po to, aby ich odblokować i popchnąć w kierunku odnoszenia niewyobrażalnych sukcesów.


Zasada numer 5: jest rozwinięciem zasady czwartej i mówi ona, że: Jeśli Twój skrzydłowy wpadnie w pułapkę bycia uwiązanym przez pragnienie uzyskiwania pożądanych rezultatów spowodowaną brakiem sukcesów, podczas gdy Ty będziesz je odnosił to w umiejętny sposób pomóż mu odbudować fundamenty.


Czasami może się zdarzyć taka sytuacja, że Twój skrzydłowy zacznie dramatyzować i użalać się nad sobą, dlatego że nie odnosi rezultatów takie, jakie chce. Pomóż mu w tej sytuacji ogniskując jego uwagę na pozytywach i przypomnij mu o fundamentalnych założeniach i prawdach dotyczących relacji damsko męskich.


Zasada numer 6: jest rozwinięciem zasady piątej i mówi, że: Jeśli skrzydłowy poprzez swoją frustrację związaną z brakiem sukcesów i byciem uwiązanym przez pragnienie uzyskiwania pożądanych rezultatów zniszczy parę Twoich interakcji z kobietami to wybacz mu i zastosuj się do zasady 4.


Czasami Twój skrzydłowy może niszczyć Twoje interakcje z kobietami. Jeśli jego zachowanie wynika z frustracji (bo nie odnosi on sukcesów) i nie jest świadom tego że niszczenie jest dla niego jedynym sposobem na to aby poczuć się lepiej to mu wybacz i uświadamiaj mu jego zachowania. Wyciągnij do niego pomocną dłoń!!!


Zasada numer 7: nawiązuje w pewien sposób do zasady czwartej i może, ale nie zawsze będzie jej rozwinięciem. Owa zasada mówi, że: Jeśli Twój skrzydłowy będzie do tego stopnia zaślepiony i uwiązany przez pragnienie uzyskiwania pożądanych rezultatów w wyniku braku sukcesów, że będzie nieustannie zachowywał się jak oblężona twierdza, będzie kierował się negatywnymi intencjami w stosunku do Ciebie to pozwól, aby został „z tyłu”.


Napisałem we wcześniejszym wpisie abyś wypracował w sobie taki nawyk, aby bez skrupułów odcinać chirurgicznym cięciem ludzi któży nie sprawiają, że rośniesz, że czujesz się świetnie itp. Podam Ci przykład co było dla mnie poważnym bodźcem do tego aby odciąć jedną osobę chirurgicznym cięciem od mojego życia.


Miałem kiedyś kolegę, który nie odnosił sukcesów na stopie relacji damsko męskich przede wszystkim, dlatego że nie potrafił otworzyć swojej głowy i wyjść ze swojej strefy komfortu. Był tak uwikłany w swoje teorie, że ciągle robił to samo, mimo że to nie działało. Dla przykładu podchodził do dziewczyny i okazywał jej w sposób bezpośredni zainteresowanie mówiąc: „Jesteś urocza i chciałem Cię poznać.” Gdy dziewczyna reagowała negatywnie mówiąc np. „Nie jestem zainteresowana.” To on nachylał się i całował ją w policzek i następnie odchodził, podczas gdy wyraz twarzy kobiety wskazywał na zdegustowanie. Zachęcałem go wtedy do zmienienia podejścia, do robienia innych rzeczy i uwolnienia się spod szponów własnego ego. Opowiedziałem mu nawet moją „wstydliwą” historię o podejściu do obcych kobiet, które sromotnie mnie wyśmiały, po to, aby naświetlić mu, że była to dla mnie użyteczna lekcja, której potrzebowałem, aby odwikłać się od swojego ego i przestać podążać za głupimi ideami zbudowanymi z piasku, które wymyślają faceci, aby grać na ego innych facetów. Niestety wszelkie moje komunikaty do niego nie docierały. Miał on silną osobowość, ale niestety kierował swoją uwagę w złym kierunku i przez to zaczął stawać się toksyczny. Pewnego razu, gdy wyszedłem z tym kolegą do klubu (była z nami jeszcze jedna osoba) i zacząłem poznawać kobiety on się zaczął strasznie irytować. Podszedł do mnie, gdy rozmawiałem z dziewczyną i narzekając powiedział, że czuje się źle i chce wracać do domu. Pożegnałem się z dziewczyną, wziąłem od niej numer telefonu i wyszedłem podtrzymać na duchu kolegę. Niestety wpadł on w jakiś dziwny amok i opowiadał mi, że chciałby poderżnąć gardło facetowi, który wraz z nami poszedł do klubu, mówił o tym, że był kiedyś badany psychiatrycznie i jest na pograniczu bycia zdrowym a psychopatom i nawet jeśli posunąłby się do jakiegoś przestępstwa to jest duże prawdopodobieństwo że udowodniono by że jest on chory. Starałem się go uspokoić i pomóc. Odłożyłem na bok swoje emocje mimo tego, że poczułem jakby ktoś właśnie dźgnął mnie nożem.  Moja relacja z tym kolegą musiała dobiec końca gdyż nie mogłem akceptować nieustannej nienawiści, jaką pałał on do mojego brata. Czasami warto kierować się zasadą z filmu „Piraci z Karaibów” Jeśli ktoś został z tyłu to należy go zostawić, rozłożyć żagiel i odpłynąć w pełne morze.


To tyle na dzisiaj

Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon SKRZYDŁOWANIE (część 1)

ZASADY SKRZYDŁOWANIA  

Część 1

W dzisiejszym wpisie skupię się na zasadach skrzydłowania. Dla niewtajemniczonych: skrzydłowy to kolega, który pomaga Ci w podrywie. Ma on na celu komunikować kobiecie, że jesteś fajnym i wartościowym kolesiem w taki sposób, aby była ona Tobą zauroczona.


Do rzeczy. Przyjrzyjmy się kodeksowi etyki skrzydłowania wedle “Zakonu WarsawLair” :-) :


Zasada numer 1: Jako skrzydłowy masz pomagać rozgrywającemu a nie podbierać dziewczynę! Za Twoją pomoc należy Ci się szacunek i odwzajemnienie.


Jeśli Twój kumpel nie szanuje Cię za Twoje skrzydłowanie to obniża twoją wartość i wtedy nie należy traktować go jak „kompana”. W takiej sytuacji możesz go w towarzyski sposób unieszkodliwić. Nie będziesz skrzydłowym dla kogoś, kto wykorzystuje Cię do własnych celów a w zamian nie daje nic od siebie.


Zasada numer 2: Jako rozgrywający masz się szanować, wiedzieć jaką rolę pełni skrzydłowy, okazywać mu szacunek i odwzajemniać się.


Wypracuj taki szacunek do własnej osoby, aby bez skrupułów chirurgicznym cięciem odciąć ludzi którzy nieustannie będą chcieli trzymać Cię na jednym poziomie i nie sprawią, że będziesz rósł. Jeśli kolega, który nazywa siebie Twoim skrzydłowym zaniża Twoją wartość i stara się podebrać Ci dziewczynę to nie jest skrzydłowym (co wynika z pierwszej zasady – chociaż w kolejnym wpisie przedstawię zasadę która rzuci inne światło na tę zasadę). W takiej sytuacji takiego „kolegę” możesz traktować jak przeszkodę i jeśli nadejdzie taka potrzeba w towarzyski sposób unieszkodliwić. Jeśli masz jakieś skrupuły, aby to zrobić to niestety bardzo często będziesz łojony po dupie. Jest stare powiedzenie:


„Kto ma miękkie serce ten ma twardą dupe.”


Bierzmy na przykład sytuację, w której podchodzisz do zadziornej dziewczyny rozmawiasz z nią i ona nagle rzuca komentarz pokazując na skrzydłowego: „Ale wiesz mi się podoba Twój kolega” co oczywiście jest testem i przekazuje masę ukrytych w podtekście założeń. Jeśli Twój skrzydłowy uzna, że jest to dla niego zielone światło lub w sposób pośredni zacznie próbować wzniecać napięcie seksualne między nim a dziewczyną to nie wykonuje swojego zadania. Miałem kiedyś takich, pierdołowatych kolegów któży sami nie potrafili podejść do żadnej kobiety. Gdy ja to zrobiłem to starali się zaniżać moją wartość, aby zabłysnąć. Nie zdawali sobie sprawy, że poprzez takie działanie zarówno zaniżali swoją jak i moją wartość. Dawniej zazwyczaj w takich sytuacjach podirytowany wycofywałem się z przekonaniem, że ja bym tak koledze nie zrobił. To była zła postawa, bo wzmacniała pozytywnie („nagradzała”) frajerskie zachowania kolegów. Dlatego pamiętaj, że jeśli kolega, który twierdzi, że jest Twoim skrzydłowym a tak naprawdę zamiast wnosić coś wartościowego do Twoich umiejętności towarzyskich stara się wyjechać na Twoich plecach, aby samemu odnieść sukces to jest to przeszkoda.


Zauważysz, że wielu „kumpli” nie może być skrzydłowymi, bo gdy poznasz z nimi dziewczynę to oni usilnie będą starali się zaniżyć Twoją wartość, skompromitować cię w oczach dziewczyny, aby zostać przez nią zaakceptowanym. Oni myślą że poprzez wyśmiewanie kolegi zdobędą jakiś punkt. Same nastawienie umysłu polegające na próbie przypodobania się kobiecie bardzo często skreśla faceta w oczach kobiety. W takiej sytuacji możesz olać to, co „kumpel” robi i BEZ SKRUPÓŁÓW robić dalej swoje. Jeśli nie przejmiesz się tym, co „kumpel” powie to zakomunikujesz że to co robi nie ma znaczenia. Na dodatek jego próby postawienia Cię w niekorzystnym świetle mogą sprawić, że kobieta będzie chciała Cię jeszcze bardziej poznać. Odnosi się to do tego jak działa napięcie seksualne – jeśli wiesz jak wykorzystać próby oczerniania Twojej osoby przez innych to wzbudzisz masę napięcia seksualnego  a kretyn który Cię obmawiał nieświadom tego że tylko Ci pomógł zacznie się zastanawiać: „Czemu ona jest nim zainteresowana no czemu?” – jest to jednak oddzielny temat i zajmiemy się nim kiedy indziej.


Zasada numer 3: Nigdy nie dopuść do stworzenia „trójkąta miłosnego” i nie pozwól na to, aby kobieta stała się powodem waszej rywalizacji i zepsucia przyjaźni.


Przez „trójkąt” mam na myśli sytuację, w której obojgu wam podoba się kobieta i ona wykorzystuje to do wywoływania w was zazdrości, co może zniszczyć waszą przyjaźń. Kobieta może zdecydować się „spotykać” z jednym z was a drugiego odrzucić (Pamiętaj, że to Ty masz być tym, który wybiera i odrzuca) i z tego powodu drugi będzie zawiedziony i zazdrosny. Jeśli dziewczyna owładnie mężczyzną i on przestanie szanować skrzydłowego to skrzydłowego nie wiążą już PEWNE zasady. Na przykład jeśli Twojego kumpla rzuciła dziewczyna która miała dla niego duże emocjonalne znaczenie to nie próbuj jej uwodzić! Jeśli tego nie rozumiesz to wyobraź sobie, że jesteś postawiony w takiej sytuacji:


Masz dziewczynę, w którą jesteś bardzo zaangażowany, nie widzisz innych poza nią a ona zrywa z Tobą, aby być z Twoim najlepszym kumplem. On zaczyna się z nią spotykać. Jak się czujesz? Nawet jeśli z perspektywy czasu to co zrobił “kolega” uznasz za dobre dla Ciebie (bo na przykład dzięki temu zyskasz świadomość, złapiesz wiatr w żagiel, będziesz bardziej zestrojony z tym czego naprawdę pragniesz i będziesz wchodził w takie relacje z kobietami które sprawiają Ci frajdę) to i tak może pozostać w Tobie jakaś drzazga.


Obejrzyj sobie film: „Abre los ojos” (amerykańska przeróbka tego filmu to Vanilla Sky) i zastanów się nad postawą głównego bohatera i nad założeniami jakie film przekazuje odnośnie tej postawy. Zastanów się także nad postawą jego kolegi i na czym bazuje ich relacja – czy jest ona szczera? Jeśli tak to, dlaczego a jeśli nie to, czemu i co mogłoby zmienić ją na szczerą? Możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami poprzez napisanie komentarza pod tym wpisem.


Jeśli kobieta stara się stworzyć „trójkąt” i wywoływać w was wzajemną zazdrość to pamiętajcie o tym, kto jest rozgrywającym a kto skrzydłowym. Wtedy, jeśli dziewczyna będzie próbowała stworzyć intrygę ze skrzydłowym to on na to nie pozwoli. Obopólny szacunek i wasza relacja są ważniejsze niż nowo poznana dziewczyna.


I na koniec mała analogia: Jeśli walczysz ze swoim dobrym kolegą o dziewczynę to jesteście jak dwóch łysych walczących o grzebień. Zastanów się nad tym i poczuj emocje z tym związane.


Pozdrawiam

Adventurer

WarsawLair

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 7)

MODEL M3 – POPEŁNIANE BŁĘDY (CIĄG DALSZY)

Błąd numer 2 – Zaczynanie od środka, czyli KOMFORTU.


Drugi błąd wynikający z niewłaściwego sekwencjonowania modelu M3 polega na zaczynaniu od środka, czyli komfortu z (pominięciem atrakcyjności) i przejściem do uwodzenia. Ten błąd tyczy się przede wszystkim miłych i nadmiernie grzecznych, romantycznych facetów. Chociaż nie tylko ich. Są także faceci któży udają grzecznych, są na początku bardzo milutcy dla kobiety, bo mają ukryty cel, nawet kupią kwiaty, strzelają przez sztuczny uśmiech podszyty egoistyczną intencją jakiś komplement. Jednak, jeśli spotykają się z odmową ze strony kobiety pokazują drugie oblicze rzucając słowa w stylu:


„Suko ile weźmiesz?”

„Nie mów, że tego nie lubisz”


Takie zachowania nazywam urażonym cukierkowym chłopięcym ego. Gdyby faceci zrozumieli, że świat nie jest im nic winien a kobieta ma prawo im odmówić to nie byłoby głupich męskich zachowań, nawet pozwolę sobie stwierdzić, że nie było by wojen a USA nie zarabiałoby na sprzedawaniu broni.


Ale zostawmy to i wróćmy spowrotem do tematu. Nad wyraz mili mężczyźni spotykają się ze strony kobiety z tarczą ochronną, dawniej nazywaną suko tarczą.


Czym że jest owa tarcza ochronna?


To nic innego jak zestaw strategii, często bardzo subtelnych i nie konfrontacyjnych mających na celu spławić niechcianego zalotnika. Tak tak… kobiety często interpretują zachowanie miłe i uczynne, jako zainteresowanie seksualne mężczyzny.


Podam Ci tutaj przykład.


Kiedyś mój kolega opowiadał mi jak wracał ze swoim znajomym z pracy w nocy tramwajem. Zauważyli oni jak jakiś facet nadmiernie dowala się do dziewczyny i rzuca jakieś wulgarne propozycje seksualne (nawet nie można napisać, że jest to pierwszy błąd, czyli zaczynanie od uwodzenia. Ten błąd może wynikać z niedotlenienia mózgu, jego obrzęku lub wodogłowia lub jest ubocznym efektem trepanacji czaszki. Niestety na to nie mam dobrej rady). Mój kolega ze swoim znajomym przepędzili tego zalotnika a dziewczyna im podziękowała. Jednak znajomy mojego kolegi czując się jak mężny rycerz jadący nie na… a w i nie białym a czerwonym rumaku napędzanym prądem postanowił niczym bohater, który wyzwolił damę z opresji WZIĄĆ COŚ, SPOWROTEM. Zaczął on zadawać dziewczynie osobiste pytania, proponować spotkanie. Dziewczyna tylko speszona odpowiedziała: „Jezuuu najpierw jeden a teraz drugi… mogłeś mi nie pomagać.”

 

- Powinna ona być wdzięczna tak?

- Powinna paść na kolana i mu dziękować?


…Śmieszne…


Ten znajomy mojego kolegi nie pomógł tej dziewczynie bezinteresownie. Zrobił to, aby zademonstrować jej, jaki jest kozak. To nie było szczere. Są także mężczyźni któży zabierają kobiety na kolację, do kina mówiąc, że niczego od nich nie chcą. Ten sam facet jednak nie zrobi tego dla swojego najlepszego przyjaciela. To jest właśnie jeden z powodów, dla których kobiety postawione przed frustrującym wyborem między dupkiem a miłym kolesiem wybierają dupka. Dupek jest skoncentrowany na sobie i nie stara się kombinować i grać przed kobietą… nie jest dla niej sztucznie miły mając nadzieję, że dotrwa do jakiejś słabości kobiety i wtedy ona mu ulegnie… Ahhh zrobiło mi się niedobrze – muszę iść do łazienki. Zaraz wracam…


Już jestem i już mi lżej…


Jeśli mężczyzna nie jest dla kobiety atrakcyjny i ponad to jest milutki i chce budować komfort, chce wejść w bliższą relację z kobietą to ona wyjmie z torebki ukrytą składaną tarczę, kask i gumową pałę policyjną, którą zbije grzecznego nieszczerego chłopaczka po głowie. Oczywiście sobie żartuje, jak już wcześniej pisałem kobieta bardzo rzadko będzie wchodziła w bezpośrednią konfrontację mówiąc na przykład:


„Słuchaj nie podobasz mi się i masz gębę jak niewypał.

Odejdź wsiochu i gwałcicielu nienarodzonych dzieci.”


Zamiast tego powie coś w stylu:


„Hej rozmawiam teraz z koleżanką, z którą się od dawna

nie widziałam… Wybacz, ale chcemy zostać same.”


Co jest najśmieszniejsze – Niektórzy faceci widząc dziewczynę (która spławiła ich powyższym tekstem) z innym mężczyzną podejdą do niej i powiedzą:


„Hej przecież powiedziałaś, że rozmawiasz z koleżanką, z którą dawno się nie widziałaś a teraz rozmawiasz z jakimś facetem. Oszukałaś mnie!!!”


Kobiety muszą się borykać z takimi niedorozwojami towarzyskimi którzy nie potrafią zrozumieć, że kobieta może nie być nimi zainteresowana i stara się pokazać to subtelnie. Ja w swoim życiu tylko raz usłyszałem od kobiety z którą rozpocząłem rozmowę słowo spier… Jak to mawia Ross Jeffries w 99% nie przydarzy się ta najgorsza rzeczy, jaką możesz sobie wyobrazić. Kobieta Cię nie opluje, nie wyśmieje, nie wyleje na Ciebie drinka. Często tarcza ochronna ma łagodny wymiar. Dziewczyna może słuchać takiego miłego faceta, ale gdy on poprosi o numer to dostanie zlewkę, być może dziewczyna zasłoni się posiadanym chłopakiem. Tylko w niektórych przypadkach dziewczyny potrafią być wulgarne – np. jak są w grupie, w której czują się bezpiecznie.


Podsumowując: Próba budowania więzi jest interpretowane przez kobietę, jako seksualne zainteresowanie mężczyzny jej osobą. To może działać, kiedy od razu podobasz się kobiecie, kiedy wpadasz w jej typ. Jeśli jednak tak nie jest podniesie ona swoją tarczę ochronną i zazwyczaj w niekonfrontujący sposób będzie starała się spławić niechcianego zalotnika.


Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 6)

MODEL M3 – POPEŁNIANE BŁĘDY

Błąd numer 1 – Zaczynanie od końca, czyli UWODZENIA.

Pierwszy błąd wynikający z niewłaściwego zastosowania modelu M3 polega na zaczynaniu od końca, czyli uwodzenia. Ten błąd polega na ominięciu etapu atrakcyjności, komfortu próbując od razu uwieść kobietę. Jak wcześniej pisałem – uwodzenie według słownikowej definicji to manipulowanie drugą osobą, aby zaciągnąć ją do łóżka. Jeśli zaczynasz od uwodzenia ignorujesz potrzebę komfortu kobiety. Nawet, jeśli kobieta poczuje do Ciebie pociąg seksualny wynikający z Twojego wyglądu, dominującego zachowania to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że twój dotyk i dowalanie się do niej wywołają silny dyskomfort, który zniszczy pociąg.


Podam Ci tutaj przykład mojego dawnego kursanta, który bardzo dobrze radził sobie z przyciąganiem do siebie kobiet. Nie miał większych problemów z atrakcyjnością. Podchodził do dziewczyn i bardzo szybko były one nim zainteresowane. Co on wtedy robił? Od razu zaczynał się do nich zalecać i dotykać. Starał się jak najszybciej przejść do seksualności nie zwracając Totalnie uwagi na to, że kobiety czuły się z tym nie komfortowo. Po kilku minutach wywoływał on taki dyskomfort swoim dotykiem i chęcią przejścia do intymności, że owy dyskomfort przeważał nad uczuciem pociągu, który czuła kobieta do niego. Koniec końców jego atrakcyjność została zniszczona a kobiety pod pretekstem pójścia do łazienki odchodziły od niego i już nigdy nie wracały.


Mimo że był on od samego początku atrakcyjny to popełniał błąd zaczynając od uwodzenia. Od razu starał się przechodzić do seksualności z kobietą, którą dopiero, co poznał nie zwracając uwagi na jej uczucie komfortu.


Zdarzą się oczywiście sytuację, w których udaje się uwieść dziewczynę i wylądujecie w łóżku. Nazywa się to szewskim matem. Pojęcie szewskiego matu zaczerpnięte jest z szachów. Szewski mat to sytuacja, w której pokonujesz rywala w czterech ruchach. Tak możesz pokonać tylko niedoświadczonego gracza. Jeśli spróbujesz takiej zagrywki z kimś, kto jest świetny to dostaniesz po dupsku. Więc zaczynanie od uwodzenia może skończyć się seksem na zasadzie szewskiego mata lub zlewkami. Jednonocne przygody zdarzają się codziennie. Wiele dziewczyn wychodzi się bawić, pić i są otwarte na przygody, niektóre szukają chłopaków na jedną noc. Szewski mat jest najłatwiej osiągnąć z dziewczynami, które wyszły do klubu w jednym celu, dziewczynami niezbyt pewnymi siebie, bardzo młodymi i niedoświadczonymi towarzysko.


Wiele metod „naturalnego uwodzenia” opiera się właśnie na szewskim macie. Kolesie idą do klubu podchodzą do wielu dziewczyn, tańcząc szybko eskalują dotyk, podniecają dziewczynę i wyprowadzają z klubu, aby uprawiać seks. Wydaje Ci się to trudne? Najszybciej udało mi się zrobić coś takiego w 15 minut z dziewczyną, która nie była ani odrobinę pijana. I myślisz, że jest to powód do dumy? To był właśnie szewski mat, z którego dzisiaj się śmieje. Jeśli wydaje Ci się, że jest to trudne to idź na miasto, do klubu i podchodź do dziewczyn mówiąc im komplementy, dowalaj się i popychaj wszystko w kierunku seksu a gwarantuje Ci, że znajdziesz kobietę, która będzie reagowała na to bardzo pozytywnie. Nie potrzebujesz nic wyszukanego, aby znaleźć jakąś dziewczynę. Wielokrotnie dziewczyna będzie Ci pomagała i da Ci mnóstwo sygnałów świadczących o tym, że jest gotowa na bliższą relację. Opowiem Ci historię, która unaocznia to jak proste może być poznawanie dziewczyn.


Kiedyś kolega powiedział mi, że nie wie jak rozpoczynać rozmowę z grupą dziewczyn. Pewnego dnia szliśmy po parku i siedziała grupka pięciu dziewczyny. Prowadziły one bardzo żywą i energiczną rozmowę. Odwróciłem do nich głowę i głośno, ale przyjaźnie powiedziałem: „cichooooooooooooooo” Dziewczyny zaczęły się śmiać. Nie zdążyliśmy z kolegą nic więcej powiedzieć a one zaczęły pytać nas o imiona. Naprawdę nie potrzebujesz nic wyszukanego. Możesz podejść i dowalać się do dziewczyn (Hej jesteś śliczna o taką dziewczynę walczyłbym jak lew) a na pewno coś Ci z jakąś wyjdzie – pod warunkiem, że nie będziesz miał ciśnienia I BĘDZIESZ ROBIŁ TO DLA WŁASNEJ ROZRYWKI. Możesz podążać za instynktem, nie mieć żadnej gry, żadnych zasad, zaczynać od uwodzenia i będziesz miał wiele szewskich matów. Jednak, jeśli chcesz naprawdę atrakcyjną kobietę to próbowanie szewskiego mata bardzo często skończy się porażką.


Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 5)

MODEL M3 – IZOLACJA, MOSTY CZASOWE I SKOKI (CIĄG DALSZY)

W ostatnim wpisie opisałem trzy rodzaje przemieszczania się z dziewczyną podczas zalotów. Dzisiaj skupimy się na całej logistyce tego przemieszczania. Zaczynajmy.

 

 

Rysunek po lewej stronie przedstawia w uproszczonej wersji związek między zmianą miejsc a etapami zalotów. Więc w ramach powtórzenia – Podczas Atrakcyjności izolujesz dziewczynę z miejsca poznania do K1. Podczas budowania komfortu skaczesz lub budujesz mosty czasowe między miejscami K1, K2 i K3. Na etapie uwodzenia izolujesz dziewczynę z K3 do miejsca uprawiania seksu.

 

Teraz przyszła kolej na wyjaśnienie i zobrazowanie pętli randkowania i pętli wielu lokacji.

 

 Wiem, że dzieło sztuki to nie jest, ale przyjrzyj się uważnie pętlom nakreślonym żółtym kolorem. U góry jest pętla randkowania a na dole pętla wielu lokacji. Jak widzisz pętla randkowania odnosi się do mostów czasowych a pętla wielu lokacji do skoków. Wszystko to dotyczy oczywiście gry środkowej.


Pętla randkowania – polega na umawianiu się z kobietą na spotkania, kiedy logistyka nie sprzyja dalszym zalotom. Jeśli nie możesz tego samego dnia / nocy przeskoczyć z dziewczyną do innego miejsca budowania komfortu wtedy budujesz most czasowy i spotykacie się w innym czasie w określonym miejscu.


Pętla wielu lokacji – polega na przeskakiwaniu między miejscami budowania komfortu w taki sposób, aby w końcu tego samego dnia / nocy wylądować z kobietą w miejscu uprawiania seksu.


Ten diagram przedstawia wiele logistycznych aspektów zmian miejsc podczas zalotów. Ja opiszę tutaj jeden najprostszy i najbardziej „gładki” przykład.


Poznajesz przykładowo dziewczynę w klubie przy barze (miejsce poznania), przechodzisz przez etap atrakcyjności i izolujesz dziewczynę do miejsca K1 (miejsce budowania komfortu w obrębie miejsca poznania) którym jest sofa w klubie. Tam nawiązuje się między wami bliższa więź i decydujecie się przeskoczyć (S – skok) do innego klubu, czyli miejsca K2 (dowolne miejsce budowania komfortu odizolowane od miejsca poznania i miejsca uprawiania seksu). W tym klubie nawiązuje się między wami jeszcze bliższa więź i decydujecie się przeskoczyć do miejsca K3 (Miejsce budowania komfortu w obrębie miejsca uprawiania seksu) którym jest Twoje mieszkanie. Spędzacie troszkę czasu w kuchni na rozmowie a następnie izolujesz dziewczynę do miejsca uprawiania seksu, którym jest twoja sypialnia i rozpoczynacie grę wstępną (U1).


To jest bardzo prosty i ogólnikowy przykład odnoszący się do diagramu po lewej. Prawda jest taka, że Twoje wybory w zmianie miejsc będą dostosowane do sytuacji. Czasami z miejsca poznania będziesz mógł od razu zabrać kobietę do miejsca K3 którym może być Twoje mieszkanie. Czasami nie będziesz potrzebował ani pętli randkowania, ani pętli wielu lokacji. Innym razem kobieta, aby poczuć się z Tobą komfortowo będzie potrzebowała paru spotkań – wtedy w grę wejdzie pętla randkowania.  Czasem nie będziesz mógł prowadzić interakcji z nowo poznaną kobietą gdyż będą jakieś problemy logistyczne – ale jeśli umiejętnie zbudujesz most czasowy to spotkacie się w przyszłości i będziecie kontynuować znajomość.

 

Ciąg dalszy w następnym wpisie.

Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 4)

MODEL M3 – UWODZENIE, IZOLACJA, MOSTY CZASOWE I SKOKI


W poprzednich wpisach opisałem etapy i fazy Atrakcyjnośći i Komfortu. Opisałem także miejsca w których prowadzone są zaloty. Dzisiaj skupię się na opisaniu ostatniego etapu zalotów czyli Uwodzenia. Wyjaśnię także co przedstawiają zielone strzałki i litery na diagramie powyżej.


U1 – Jest fazą uwodzenia która ma miejsce w miejscu uprawiania seksu. Można ją także nazywać grą wstępną. Dotyk zmierza w kierunku seksu. Dotykasz kobietę po piersiach, rozbierasz ją. Jeśli zbyt wcześnie zaczniesz taką eskalacje podczas zalotów narazisz się na szewski mat lub wyrzuty sumienia po zakupie. Te błędy będą opisane na łamach kolejnych artykułów.


U2 – To opór z ostatniej chwili. Kobieta przerywa eskalację i wzbrania się przed seksem. To moment w interakcji w którym ona zdaje sobie sprawę że nie ma powrotu. Mystery porównuje opór z ostatniej chwili z uczuciem jakie towarzyszy osobie która postawiła duże pieniądze w ruletce europejskiej: „Jezuuu niech wypadnie czerwone…”. Jest wiele narzędzi pomagających w ominięciu tego oporu. Podstawowym jest solidna gra.
U3 – Na to czekałeś, to pierwszy seks z nową kobietą. Nie bądź zbyt perwersyjny i nie proponuj różnych gierek. Aby wasz związek miał charakter seksualny musisz kilkakrotnie powtórzyć seks który dostarczy kobiecie rozkoszy i uczucia więzi.


Ok. idziemy dalej. Czas wyjaśnić co oznaczają zielone strzałki i litery na zrobionych odręcznie kolorowankach.


Jak widzisz na rysunku po lewej stronie fazy A1, A2, A3 i K1 nazywane są podrywem. Faza K1 zalicza się także do gry środkowej. Oprócz tej fazy do gry środkowej zalicza się faza K2 i K3. Do gry środkowej zalicza się także pętla randkowania i pętla wielu lokacji – dowiesz się o nich więcej w dalszej części tego artykułu.  Do gry końcowej zalicza się faza K3, S1, S2 i S3


Teraz wyjaśnię co dokładnie oznaczają litery napisane na zielono. Mamy trzy rodzaje przemieszczania się między pięcioma miejscami (miejscem poznania, K1, K2, K3 i miejscem uprawiania seksu). Litery I, S, MC określają czym są i na czym polegają przemieszczenia między miejscami podczas zalotów.


Izolacja – jest przemieszczeniem dziewczyny z miejsca poznania (którym jest na przykład bar) do miejsca K1 (miejsce w obrębie miejsca poznania) którym jest na przykład sofa. Izolujesz dziewczynę na przykład od jej znajomych aby w spokoju okazać jej swoje zainteresowanie i budować komfort. Izolacja to także przemieszczenie dziewczyny z miejsca K3 (miejsce w obrębie miejsca uprawiania seksu) do miejsca uprawiania seksu.


Skok – jest przemieszczeniem polegającym na zmianie lokalu. Wraz z dziewczyną opuszczacie jeden lokal i udajecie się do innego. Możesz skakać z dziewczyną z miejsca K1 do miejsca K2 (Miejsce budowania komfortu które jest odizolowane od miejsca poznania i miejsca uprawiania seksu) którym jest na przykład restauracja, bar. Możesz także skakać z dziewczyną od jednego K2 do innego K2 i od K2 do K3 i spowrotem do K2. To całe skakanie miedzy miejscami K1, K2 i K3 w różnych wariantach nazywane jest pętlą wielu lokacji – w dalszej części przedstawię Ci to na schemacie. Skakanie ma na celu budować komfort i wspólną więź.


Most czasowy – brzmi nieco dziwnie prawda? Mystery tłumaczy to mniej więcej w taki sposób: „Gdy nie możesz eskalować znajomości z kobietą to chcesz zbudować most nad rzeką która symbolizuje czas którego razem nie spędzicie. Każdy most ma dwa końce. Początek mostu to czas w którym rozmawiasz z dziewczyną i wiesz że logistyka nie sprzyja dalszym zalotom, koniec mostu to jakiś KONKRETNY czas w przyszłości w którym zobaczysz się ponownie z dziewczyną.” To podejście jest diametralnie inne od brania numerów telefonu. Numer telefonu nie jest mostem czasowym tylko schodami do nieba, nadzieją że dzięki niemu uda Ci się umówić na spotkanie z dziewczyną. Most czasowy polega na tym że konkretnie ustalasz miejsce spotkania w przyszłości (możesz jej powiedzieć że za tydzień idziesz ze znajomymi na kręgle i chcesz aby ona dołączyła) a numer telefonu jest tylko po to aby dogadać szczegóły. Mystery używał mostu czasowego zapraszając kobietę na wspólne i nielegalne odwiedzenie znaku Hollywood. Budowanie mostów czasowych – czyli umawianie się na spotkania między miejscami K2 i K3 z miejsc K1 i K3 nazywane jest pętlą randkowania.


Ciąg dalszy w następnym wpisie.

Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 3)

MODEL M3 – KOMFORT I MIEJSCA “GRY”

W ostatnim wpisie opisałem etap atrakcyjności. Teraz skupię się na opisaniu kolejnego etapu czyli komfortu. Opiszę także miejsca “gry”


K1 – Rozmawiacie z dziewczyną w przyjacielski sposób. Narasta między wami więź i uczucie wzajemnego zrozumienia.


K2 – Rozmawiacie na wiele różnych tematów i znajdujecie w sobie rzeczy wspólne. Pomagasz kobiecie połączyć się z Tobą poprzez opowiadanie “uziemiającej historii”. To co wcześniej było niewinną, zabawną interakcją przeradza się w coś „głębszego.”. Chemia między wami narasta i zaczynacie się całować, przytulać. Inaczej mówiąc emocjonalne połączenie przeradza się w fizyczne. Może to trwać kila spotkań.


K3 – Narasta między wami więź fizyczna. Ta faza dzieje się w miejscu które znajduje się w pobliżu miejsca uprawiania seksu. Pocałunki, przytulanie które są wynikiem więzi emocjonalnej zaczynają popychać was w kierunku intymności. Bierzesz dziewczynę za rękę i prowadzisz ją do swojego łóżka.


Fazy komfortu odnoszą się w bardzo dużym stopniu do miejsc w jakich do nich dochodzi. Etap Komfortu jeśli chodzi o nastrój emocjonalny polega na pogłębianiu między wami więzi i komfortu które doprowadzą do fizycznego połączenia = intymności. Podział na fazy: konwersacja, połączenie, intymność ma związek ze zmianą zażyłości między Tobą a kobietą podczas przesuwania się ku przodowi na linii czasu waszej relacji. Na tą linię czasu osadzone są pewne miejsca. I to jest właśnie dogodny moment do tego aby opisać różne miejsca w których stosowany jest model M3.Pierwsze miejsce, w którym zaczniesz zaloty to miejsce poznania. Może to być uczelnia, centrum handlowe, klub – a konkretniej jakaś część tych miejsc na przykład bar w klubie. Mamy trzy miejsca budowania komfortu. Drugie miejscem, do którego zaprowadzisz dziewczynę podczas swoich zalotów, które notabene jest pierwszym miejscem budowania komfortu jest K1 czyli miejsce w obrębie miejsca poznania. Jak sama nazwa wskazuje to miejsce znajduje się w obrębie miejsca poznania – może to być na przykład sofa w klubie, sklep, kawiarnia w centrum handlowym. Drugim miejscem budowania komfortu jest K2 czyli dowolne miejsce które jest inne niż miejsce poznania i miejsce uprawiania seksu. To miejsce jest odizolowane od miejsca, w którym poznałeś dziewczynę. Może być to jakaś restauracja, wystawa, park, zoo. Ostatnim, trzecim miejscem budowania komfortu jest miejsce K3miejsce w obrębie miejsca uprawiania seksu. Tym miejscem może być na przykład kuchnia w Twoim mieszkaniu.


Ostatnie miejsce to miejsce, w którym rozegra się część gry końcowej i jest nim miejsce uprawiania seksu. Może to być Twój samochód, Twoja sypialnia, pokój hotelowy, dach budynku, las park, co tylko wymyśli Twoja wyobraźnia. Mam nadzieje, że masz klasę i nie pomyślałeś o zasikanej łazience w klubie lub barze :-) .


Ciąg dalszy nastąpi :)


Pozdrawiam

Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 2)

MODEL M3 – ATRAKCYJNOŚĆ

1

Ok. dzisiaj wejdziemy w szczegółu. Każdy etap zalotów ma swoje 3 fazy. I Tak Atrakcyjność składa się z trzech faz.

4


A1 – Otwarcie oznacza rozpoczęcie rozmowy. W metodzie Mysterego dominują wszystkim znane otwarcia pośrednie w stylu „pytanie o opinię”. Ciekawe jest to że Mystery sam nie rozpoczyna rozmowy klasycznymi pytaniami o opinię. Podam tutaj przykład jego otwarcia. Mystery otwiera dłoń pokazując dziewczynie muszelkę i mówi: „Dostałem ją od mojej wymarzonej dziewczyny ale zgubiłem jej numer telefonu i teraz muszę żyć tylko z tą muszelką.” Najbardziej znane otwarcie Mysterego które jest pseudo pytaniem o opinię to „czarne paznokcie.”.


A2 – To przyciągnięcie kobiety do siebie, oczarowanie jej. Aby to uzyskać stosujemy demonstracje wysokiej wartości. Możemy opowiadać historię sugerujące w podtekście że jesteśmy atrakcyjni dla innych kobiet, jesteśmy liderem mężczyzny itp. W A2 używa się także klasycznych negów Mysterego. Ta faza kończy się gdy otrzymujesz od kobiety sygnały zainteresowania.


A3 – to okazywanie kobiecie że jesteś nią nie platonicznie zainteresowany. Teraz to ona pokazuje Ci swoją wartość a ty okazujesz jej swoje zainteresowanie i zyskujesz więcej jej uległości, eskalujesz dotyk. Mystery opisuje ten etap używając metafory zarzucania przynęty: (przynęta – zahaczenie – nawijanie – wypuszczenie.) Pierwszy raz metaforę zarzucania przynęty w relacjach z kobietami wprowadził Ross Jeffries cytując słowa z książki: „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.” Dale Carnegie.


„Jeśli idziesz na ryby to nie zakładasz na haczyk tego co Ty lubisz jeść tylko to co lubią jeść ryby, czyli robaka. Więc stosujesz przynęty które lubią kobiety, które działają na kobiety a nie na Ciebie.”


Wiele osób krytykujących podejście Mysterego do etapu Atrakcyjności nie rozumiejąc że gra Mysterego została zaprojektowana do tego aby zdobywać kobiety z wysoką samooceną. Nie piszę celowo że najpiękniejsze gdyż są różne gusta.


Na przykład negi nie są Ci w ogóle potrzebne jeśli masz do czynienia z kobietą która nie ma wysokiej samooceny i na wstępie jest tobą zainteresowana. Jeśli będziesz negował zainteresowaną Tobą kobietę to tylko wytworzysz w niej opór i nie będzie ona w ogóle Ci uległa. A w zasadzie to aby chronić swoje ego i nie czuć się gorszą będzie musiała Cię odrzucić.


Ciąg dalszy w następnym wpisie.


Pozdrawiam
Adventurer

PostHeaderIcon OLD SCHOOL – MODEL M3 (Część 1)

CO MAJĄ CUKIERKI DO MYSTERY METHOD?

darmowy hosting obrazków


Dzisiaj będzie kolorowo i cukierkowo. Może przypomną Ci się czasy jak chodziłeś do przedszkola, śpiewałeś piosenkę – „Kolorowe kredki w pudełeczku noszę”, i malowałeś kolorowanki – Ja namalowałem trochę kolorowanek dla Ciebie. Ross nazywa to o czym dzisiaj będę pisał cukierkowym gów… (Ludziom którzy nie wiedzą o czym mówi sugeruje że nazywa się to tak samo jak popularne cukierki czyli M&Msy). Mowa oczywiście o Mystery Method. Przedstawię Ci na łamach kilku artykułów moją prezentację całego old schoolowego Model M3 który opracował Mystery wraz ze swoimi przyjaciółmi. Sam ocenisz ile jest on wart i czy jest cukierkowym gów…


Nie wiem czy Mystery ma zamiłowanie do cyfry 3, w każdym bądź razie w jego Modelu M3 cyfra 3 dominuje. Ten model dzieli związek seksualne między mężczyzną i kobietą na 3 etapy.


darmowy hosting obrazków


Zaloty opisują relację między mężczyzną a kobietą od poznania do pierwszego uprawiania seksu.


Związek seksualny opisuje relację między mężczyzną a kobietą od rozpoczęcia intymnej, seksualnej relacji do braku intymności.


Zerwanie opisuje relację między mężczyzną a kobietą od braku seksualnego kontaktu do braku jakiegokolwiek kontaktu ze sobą.


Model M3 nie skupia się jednak na szczegółowym opisie związku seksualnego i zrywaniu z kobietą. Dzieli on i szczegółowo opisuje etapy i fazy zalotów oraz przedstawia strategiczne podejście umożliwiające osiągnięcie celów poszczególnych faz. Czyli w skrócie opisuje on jak od pierwszego kontaktu z kobietą poprowadzić interakcję tak aby zakończyć ją na pierwszym uprawianiu seksu.


Zaloty są podzielone na 3 następujące po sobie etapy:


darmowy hosting obrazków


Ważne jest także aby zauważyć iż ten model nie opisuje męskiego postrzegania zalotów. Odnosi się on do tego jak kobieta przetwarza zaloty z mężczyzną i czego potrzebuje do tego aby otworzyć się seksualnie. Dla wielu facetów model zalotów wyglądałby tak:


Widzę kobietę – jestem gotowy na seks – uprawiamy seks – uciekam
zanim jeszcze zdążę podciągnąć spodnie a jeśli jest ładna to jeszcze
parę razy się z nią pobawię i będę szukał kolejnej rozrywki.


Wielu mężczyzn aby być gotowym na seks potrzebuje tylko podniecenia wynikającego z obcowania z piękną kobietą, chociaż dla niektórych nie musi być piękna – wystarczy że będzie chętna. Ci faceci zazwyczaj nigdy nie mają ładnych kobiet gdyż przekazują w podtekście nieatrakcyjne cechy. Kobiety są inaczej skonstruowane gdyż dla nich z biologicznego punktu widzenia seks jest większą inwestycją = 9 miesięcy ciąży i wychowanie potomstwa. Jeśli z biologicznego punktu widzenia kobieta zajdzie w ciążę z niewłaściwym mężczyzną to narazi się na śmierć i śmierć swojego potomstwa (ciągle odnoszę to oczywiście do biologii). Z tego właśnie powodu często nawet mniej atrakcyjne wizualnie kobiety są bardziej wymagające i selektywne w wyborze partnera niż mężczyźni.


W Modelu M3 etap Atrakcyjności (to początek zalotów lub podryw) dotyczy zauroczenia sobą kobiety, komfort (to środek lub gra środkowa zalotów) odnosi się do uczucia więzi i połączenia w parę, natomiast uwodzenie (to koniec lub gra końcowa) które jest obustronne dotyczy przejścia do seksu. Uwodzenie według definicji słownikowej jest zachęcaniem kogoś do stosunku płciowego. Jak widzisz jest ono w modelu M3 ostatnim etapem. Mystery podkreśla że jest to obustronny proces i jeśli stworzysz właściwe warunki to kobieta zacznie Ci w uwodzeniu towarzyszyć. Można zobrazować to tak.


darmowy hosting obrazków


Jeśli właściwie podejdziesz do tematu czyli najpierw zaczniesz od oczarowania sobą kobiety a następnie zbudujesz z nią więź to uwodzeniem nie będziesz musiał się przejmować gdyż w naturalny sposób do niego razem przejdziecie.


Mystery wprowadza także termin SOLIDNEJ GRY. Według niego od poznania kobiety do zbudowania wystarczającej ilości komfortu potrzebnego do tego by kobieta otworzyła się fizycznie i aby doszło do seksu potrzeba od 4 do 10 godzin. Generalnie jest to około 7 godzin. Jest to zasada 7 godzin. Aby Twoja „gra” była solidna musisz nauczyć się wypełniać cele każdej z faz i we właściwy sposób przechodzić przez zaloty (W późniejszych artykułach opisze wszystkie możliwe popełniane błędy). W Modelu M3 oprócz nacisku na zasadę 7 godzin jest nacisk na zmianę lokali. Im więcej zmieniasz z kobietą miejsc tym bardziej ona czuje się z Tobą komfortowo. Zmiana lokali może skrócić zaloty z 7 do 4 godzin. Kobieta podczas interakcji będzie pokazywała Ci różnego rodzaju sygnały, musisz się do nich we właściwy sposób odnosić aby z charyzmą „popychać” zaloty do przodu.


W następnej części opiszę Etap Atrakcyjności i poszczególne jego fazy.


Pozdrawiam
Adventurer

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.