Archive for the ‘O Blogu’ Category

PostHeaderIcon BLOG WARSAW LAIR

O CZYM? DLA KOGO A DLA

KOGO NIE JEST BLOG WARSAW LAIR

darmowy hosting obrazków

Blog grupy Warsaw Lair będzie poświęcony dynamikom interakcji towarzyskich, inteligencji towarzyskiej, technikom zmiany osobistej a nawet aspektom tak błędnie w społeczeństwie rozumianej hipnozy. A wszystko to w kontekście relacji damsko męskich. Czyli będziemy skupiali się na różnych dziedzinach wiedzy a to wszystko po to aby pomóc Ci rozwiązać twoje problemy z kobietami, stać się lepszą bardziej atrakcyjną i czarującą osobą która bierze od życia to czego pragnie. Bez względu na to czy jest to seks z wieloma kobietami, czy jest to wejście w związek małżeński lub utrzymanie związku w świeżej i czystej atmosferze.

My nie osądzamy Twoich potrzeb.

Jesteśmy po to aby pomóc Ci je realizować

w taki sposób byś nie krzywdził innych.


Na tym blogu będziemy dzielić się z Tobą naszymi doświadczeniami, wiedzą którą zdobywaliśmy w różnych zakątkach świata (i dalej zdobywamy i będziemy zdobywać bo bardzo nas to pasjonuje) ucząc się na żywo od najlepszych trenerów uwodzenia, dynamik towarzyskich, hipnozy, NLP, Tantry itp.


Ten Blog jest stworzony dla Ciebie, Chcę abyś na tej stronie czuł się jak w miejscu które najbardziej lubisz, miejscu w którym spędzanie czasu sprawia Ci ogromną radość, relaks… Z tego właśnie powodu będziemy Ci wdzięczni za wszelkie sugestie na temat jego prowadzenia. O czym chciałbyś przeczytać? Może masz jakieś konkretne pytania – zadaj nam je a my zrobimy wszystko aby na nie odpowiedzieć tak szybko jak się da.


Dla kogo ten Blog nie jest a dla kogo jest?


Na pewno ten Blog nie jest dla troli internetowych, dla zgorzkniałych i sfrustrowanych ludzi któży nie umieją zdać sobie sprawy że potrzebują zmiany. Ten Blog nie jest także dla Uwodzicieli. Takkkk nie jest dla uwodzicieli – ale tych których opisuje klasyczna definicja słownikowa. My nie uczymy uwodzenia gdyż zgodnie ze słownikową definicją uwodzenie to manipulowanie kimś aby zachęcić go do seksu. Dla nas uwodzenie jest procesem obustronnym. A co jeśli powiem Ci że możesz zrobić tak że to kobieta będzie Cię uwodzić, to ona będzie chciała zaciągnąć cię do łóżka, to ona będzie czytała podręczniki jak zdobyć takiego faceta jak Ty… Czy to nie brzmi ciekawiej? To nie jest podryw, ani latanie za dupami to milion lat na przód. Szkoły uwodzenia zostawiamy w tyle – to co my robimy jest znacznie inne i wychodzi z innych założeń na temat relacji damsko męskich – przekonasz się o tym podczas lektury bloga. Ucząc się tego wszystkiego nie sprawisz że kobiety nie będą mogły Ci odmówić, powiedzieć „nie”. Będą mogły Ci odmówić – sęk jest jednak w tym że nie będą chciały!


Celem tego bloga będzie dawanie Ci różnej wiedzy która rozwinie, pogłębi, rozbudzi twoją atrakcyjność. Tylko chce abyśmy się dobrze zrozumieli. Od samego czytania nie zmieni się twoje życie. Tak samo wiedza nie zmieni twojego życia. Musisz ową wiedzę wykorzystać i włożyć swój wysiłek. Tutaj przypomina mi się mądre powiedzenie:

“Wiedza jest tylko pogłoską, dopóki nie zaistnieje w ciele.”

Także musisz zrozumieć że odpowiedzialność za naukę leży po stronie ucznia nie nauczyciela. Nauczyciel może pokazać, rozjaśnić ale nie nauczy i nie zmieni się za ucznia. Wiedza plus działanie sprawi że będziesz nie do zatrzymania.


Ten Blog także nie jest dla mężczyzn którzy nienawidzą kobiet, chcą się za coś zemścić itp. Tak samo nie jest dla feminazistek które nienawidzą mężczyzn.


Dla kogo więc jest ten Blog?


Dla wszystkich mężczyzn którzy chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności w relacjach z kobietami.


Dla mężczyzn którzy chcą być bardziej atrakcyjni i czarujący.


Ten Blog także jest dla Kobiet. Bardzo ciekawi nas kobiecy punkt widzenia na to czego uczymy.


Dla wszystkich którzy kochają życie i chcą z niego czerpać jak najwięcej.


Pamiętam jak rozmawialiśmy z Adeptem (jednym z trenerów WL) i on mi powiedział takie słowa:


„Wiesz co gdy z tobą rozmawiam na temat związane z uwodzeniem to rozjaśniają mi się różne kwestii i jednocześnie czasem mówisz skomplikowanym językiem i nie wszyscy załapią o co biega.”


Dlatego zgodnie z brzytwą Ockhama czyli zasadą mówiącą że aby wyjaśniać pewne zjawiska należy dążyć do prostoty postaram się przedstawiać różne koncepcje w jak najbardziej prosty sposób. Podobne spojrzenie na te sprawy miał Albert Einstein – Wszystko trzeba robić tak prosto jak to tylko jest możliwe ale nie prościej.


Pozdrawiam

Adventurer

Konrad (Adventurer)
O mnie: Witam Cię na blogu Warsaw Lair na którym będę dzielił się z Tobą wiedzą na temat relacji damsko - męskich. Jeśli masz problemy z kobietami to dobrze trafiłeś! Dowiesz się tutaj rzeczy które popchnąć Cię ku niewyobrażalnej zmianie i niewyobrażalnym sukcesom.

Od 2006 prowadzimy szkolenia dla mężczyzn rozwiązując ich problemy w relacjach damsko - męskich. Jako jedyni w Polsce uczyliśmy się od Trenerów opisywanych w książce "Gra" Neila Straussa.

Pamiętaj że umieszczając komentarze na blogu Warsaw Lair zgadzasz się na ich publikacje.

Życzę miłej Lektury.